Цуренко: Наразі кожен турнір на вагу золота

Досвідчена тенісистка розповіла про проблеми з ліктем, які не дають їй часто проявити свої сили на повну. Через це наразі кожен турнір та зіграний без болю матч для Лесі Цуренко на вагу золота.

Цікаво дізнатись Боксеру не дозволили виходити на бій з прапором України під "Ой у лузі червона калина"

21 червня Цуренко доволі несподівано обіграла на турнірі у британському Істборні суперницю з Казахстану Єлену Рибакіну – 6:1, 5:7, 3:6.

Леся зауважила, що на цьому старті може заробити очок для підвищення у рейтингу WTA. На Вімблдоні в українки буде можливість заробити вже у фінансовому плані. Хоча бали для тенісистки є більшим пріоритетом, тому вона дивиться на основу US Open. Хороший виступ в Істборні дозволить нашій тенісистці наблизитись до основної сітки Відкритого чемпіонату США.

"Дуже багато витрачаю грошей для допомоги людям"

Цуренко зізналась, що 10% від зароблених коштів витрачає на допомогу волонтерам, які допомагають українським біженцям та армії. Хоча зараз Леся витрачає значно більше. Таким вчинком тенісистка намагається наблизити перемогу України у війні проти Росії.

Тим більше, що я зараз для себе взяла за правило, що я дуже багато витрачаю грошей для допомоги тим людям, які волонтерять, або коли комусь потрібно для потреб пов'язаних із війною. Мінімум 10% я витрачаю на такі цілі – це моє правило. Скажу чесно, що виходить віддавати більше, але щонайменше 10% від зароблених грошей на кожному турнірі йде від мене на якісь різні благодійні цілі,
– заявила Цуренко.

Цуренко не забуває допомагати рідній Україні

  • Українська тенісистка постійно критикує своїх російських та білоруських "колег по цеху" за їх мовчання щодо війни в Україні.
  • Леся попросила пробачення за те, що після 2014 року їздила виступати у Кубок Кремля.
  • Цуренко зверталась за допомогою до відомого бійця ММА Конора МакГрегора. Ірландець би суттєво міг допомогти українському народу.
  • Раніше повідомлялось, що Цуренко зробила великий внесок у допомогу жителям Миколаєва. Тенісистка допомогла закупити питну воду, адже ворог перебив місцевий водопровід.