17 вересня розпочався перший тур Ліги чемпіонів у новому форматі. На кінець першого єврокубкового дня припав історичний матч Мілан – Ліверпуль, пише 24 канал.

Повернення історичного протистояння

Обидві команди стартують у Лізі чемпіонів під керівництвом нових тренерів. Мілан нещодавно очолив Паулу Фонсека, а Ліверпуль після відставки легендарного Юргена Клоппа, підписав на тренерську посаду Арне Слота.

Команди зустрічалися у фіналі Ліги чемпіонів у 2005 році. Цей поєдинок став найбільш незабутнім для вболівальників. Тоді Ліверпуль переміг за результатами серії післяматчевих пенальті попри те, що після першого тайму програвав з рахунком 0:3. В другому таймі команда з 6 хвилин зуміла зрівняти рахунок і перевести матч на пенальті. Цікавий факт, що саме в тому матчі вирішальний 11-метровий удар не забив легенда українського футболу, Андрій Шевченко.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Мілан – Ліверпуль користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.

Сайт 24 Каналу також проведе текстову онлайн-трансляцію матчу. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

МІЛАН – ЛІВЕРПУЛЬ 1:3

Голи: Пулішич, 4 – Конате, 24, ван Дейк, 41. Собослаї, 67.

Мілан: Меньян – Калабрія, Павловіч, Томорі, Ернандес – Рейндерс, Фофана – Пулішич, Лофтус-Чік, Леау – Мората.

Ліверпуль: Аліссон – Цимікас, ван Дейк, Конате, Александер-Арнольд – Макаллістер, Гравенберх, Собослаї – Гакпо, Жота, Салах.

Статистика матчу

\

Кінець матчу

Фінальний свисток. Ліверпуль на класі переграє Мілан та з перемоги стартує у новому розіграші Ліги чемпіонів.

90+7 хвилина

Стійка у Мілана! Леау з гострого кута потужним пострілом поцілив у каркас воріт Аліссона.

90+5 хвилина

Діас намагався з гострого кута прошити Торріані. Не без проблем, але воротар забрав м'яч.

90+2 хвилина

Дві заміни у Ліверпуля. К'єза дебютує за Ліверпуль, змінюючи Салаха. А Макаллістер поступається місцем на полі Ендо.

90 хвилина

Арбітр компенсував шість хвилин.

88 хвилина

Серія ударів Мілана з дальньої відстані. Частину блокували захисники, а останній постріл від Окафора був неточним.

85 хвилина

Дві заміни у Мілана. Мората та Томорі йдуть з поля, замість них вийшли Габбія та Окафор.

81 хвилина

Конате зірвав прорив Абрагама не за правилами та отримав жовту картку.

79 хвилина

Александер-Арнольд поступається місцем на полі Гомесу.

74 хвилина

Гравенберх у відмінному підкаті зупинив небезпечний прорив від Леау.

71 хвилина

Фонсека також робить дві заміни. Емерсон та Абрагам вийшли замість Лофтуса-Чіка та Калабрії.

69 хвилина

Дві заміни від Слота. Діас та Нуньєс замінили Гакпо та Жоту.

67 хвилина

ГОООООЛ!!! Ліверпуль збільшує перевагу в контратаці. Гакпо втік по флангу та точно віддав у центр на Собослаї. Угорець з метра добив снаряд у порожні ворота. 1:3

Відео голу:

65 хвилина

Трохи неточний удар від Цимікаса з близької відстані.

61 хвилина

Мората перечепився через ногу Гакпо у чужому майданчику. Суддя не поставив пенальті.

57 хвилина

Слабкий удар здаля від Собослаї. Без проблем для резервного воротаря Мілана.

55 хвилина

Грубий фол від Макаллістера на жовту картку.

52 хвилина

Не може дограти матч Меньян. Кіпер Мілана отримав травму та поступився місцем на полі Торріані.

49 хвилина

Меньян відбив удар Жоти з дуже близької відстані.

Початок другого тайму

Повертаємось у гру.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Ліверпуль оговтався після пропущеного м'яча, повів у рахунку і наразі повністю контролює гру.

45+3 хвилина

Крутий удар від Гакпо з лінії майданчика і не менш крутий сейв від Меньяна.

45 хвилина

Арбітр додав 5 хвилин до першого тайму.

43 хвилина

Удар на удачу від Цимікаса метрів з 30-ти. Дуже неточно.

41 хвилина

ГООООЛ!!! Ліверпуль вже попереду! Знову забиває центральний захисник, цього разу – ван Дейк. Капітан гостей відгукнувся на подачу з кутового та без спротиву добив снаряд у ворота. 1:2

Відео голу:

40 хвилина

Сейв від Меньяна! Неймовірна контратака від Ліверпуля завершилась ударом Салаха у ближній кут. Француз парирував постріл.

39 хвилина

Дальній удар від Гакпо не став проблемою для Мілана.

37 хвилина

Ліверпуль непогано вибігає в атаки по флангах, але мерсисайдцям не вистачає останнього пострілу.

33 хвилина

Фофана попереджений за зрив контратаки Ліверпуля.

30 хвилина

Знову стійка від Салаха! Мо з близької відстані всадив м'яч у поперечину.

29 хвилина

Салах пробив з-під Павловича в руки Меньяну.

27 хвилина

Який момент втрачає Жота! Макаллістер вивів португальця сам на сам, але нападник пробив неточно з гострого кута.

24 хвилина

ГООООЛ!!! Ліверпуль відновлює паритет. Александер-Арнольд точно навісив на Конате і той випередив Меньяна та вразив головою порожні ворота. 1:1

Відео голу:

23 хвилина

Грубий фол від Калабрії проти Гакпо. Жовта картка капітану Мілана.

21 хвилина

Гакпо навішував на Салаха, але єгиптянина випередив Томорі.

17 хвилина

Стійка! Салах смачно приклався до м'яча після проникаючого пасу. М'яч від поперечини повернувся у поле. Удар Цимікаса другим темпом був неточним.

14 хвилина

Ван Дейк заблокував потенційно небезпечний удар Рейндерса.

11 хвилина

Жоту вивели на ударну позицію, але Діогу невдало прийняв м'яч.

7 хвилина

Тео Ернандес отримав розсічення губи, йому надавали медичну допомогу.

4 хвилина

ГООООЛ!!! І все ж Мілан виходить вперед. Провал Цимікаса на фланзі дав Пулішичу пронестись до карного майданчику. Американець наважився на удар з гострого кута та не підвів команду. 1:0

Відео голу:

3 хвилина

Рейндерс яскраво прорвався по флангу та прострілив у центр. Морату встиг випередити ван Дейк.

Початок матчу

Гра на "Сан-Сіро" стартувала!

Команди вже на полі!

Історія матчів

Мілан та Ліверпуль провели 4 очних зустрічі в рамках Ліги чемпіонів і дві з них – у фіналах. У 2005 році мерсисайдці здійснили диво-камбек після 0:3 у першому таймі.

Підопічні Рафаеля Бенітеса забили тричі після перерви та здобули трофей у команди Андрія Шевченка по пенальті. А ось за два роки, у 2007-му, Мілан вже взяв реванш – 2:1 з дублем Філіппо Індзагі.

Ще два матчі команди зіграли в групі ЛЧ у сезоні 2021-2022. Тоді команда Юргена Клоппа двічі була сильнішою – 3:2 вдома та 2:1 на виїзді.