Генеральний секретар Федерації футболу Швейцарії Роберт Брайтер прокоментував рішення про технічну поразку збірної України. Про це повідомляє Федерація футболу Швейцарії.

До теми Україна отримала технічну поразку за матч зі Швейцарією

Ми раді, що збірна Швейцарії зможе грати в дивізіоні А

Чиновник швейцарської федерації послався на правила УЄФА й заявив, що рішення присудити Україні технічну поразку – відповідає цим нормам.

"Взяли до відома рішення УЄФА. З огляду на ситуацію, УЄФА встановив обов'язкові правила перед початком Ліги націй. Вони були передані всім асоціаціям у серпні, сьогоднішнє рішення засноване саме на цих правилах", – йдеться у повідомленні.

Разом з тим, Брайтер повідомив, що команда хотіла здобути перемогу на полі. Втім, Швейцарія рада, що залишиться у найсильнішому дивізіоні Ліги націй – А.

Ми були б щасливішими заробити три очки на полі, ми були готові до гри. Тепер є рішення УЄФА. Ми раді, що збірна Швейцарії зможе грати в дивізіоні А Ліги націй в майбутньому,
– сказав Брайтер.

Що відомо про технічну поразку Україні?

17 листопада матч між Швейцарією та Україною в Люцерні був скасований через спалах COVID-19 у збірній України.

У день гри позитивний результат тесту на коронавірус отримав лишень Руслан Маліновський. Хоча позитивні результати були у Жуніора Мораеса та Сергія Кривцова, вони могли зіграти, адже раніше вже перехворіли.

До речі Це дуже небезпечний прецедент: Павелко про рішення УЄФА присудити Україні поразку

Українську делегацію відправили на карантин, хоча наша сторона була готова зіграти матч 18 листопада.

УЄФА 25 листопада присудив Україні технічну поразку. Там вважають, що гра не відбулася з вини української сторони.

Українська асоціація футболу готується подати апеляцію. Якщо рішення залишиться чинним, то Україна вилетить у дивізіон B.