У Дженоа готові чекати

Андрій Шевченко та його тренерський штаб прийняв Дженоа у складній ситуації – команда на дні таблиці Серії А. Український наставник запевнив, що потрібен час для того, щоб щось змінити.

Цікаво дізнатись Три переваги Шевченка: співвласник Дженоа не заперечив придбання клубу з України

Колишній тренер збірної України зауважив, що усі добре розуміють, у якому стані зараз "грифони". Тому поспішних висновків ніхто робити не буде.

Перше за все – люди готові чекати. Всі розуміють, у якому стані нам передали команду. Ніхто не робить тиску, не чекає, що гра та результати зміняться за короткий проміжок часу. Уболівальники готові чекати – це для мене найбільший стимул,
– зазначив наставник.

Тренер попросив усіх набратись терпіння. Серії А – складний чемпіонат, у якому грають якісні команди. Тому Дженоа буде дуже складно: "Не завжди будуть хороші матчі, ми всі це прекрасно розуміємо, але дочекайтесь кінця".

"Дуже радий, що в Україні будуть транслювати поєдинки"

Перехід Шевченка у Серії А привернув ще більшу увагу українських фанатів до італійської першості. Андрій Миколайович радіє, що матчі його команди зможуть легко переглянути українці.

Для мене важливо було, коли українські фанати приїжджали, підтримували та дивились матчі. Це дуже важливий момент. Дуже радий, що в Україні будуть транслювати поєдинки,
– додав Шевченко.

Повернення Шевченка в Італію

  • 7 листопада український наставник офіційно очолив Дженоа. Екстренер "синьо-жовтих" підписав угоду до 30 червня 2024 року.
  • Шевченко вже встиг дебютувати на тренерському містку "грифонів". Але зробив це з поразки від Роми Жозе Моурінью (0:2).
  • Дженоа після 13 турів перебуває у зоні вильоту – 18 місце, в активі команди лише 9 очок.
  • Наступний матч під керівництвом Шевченка "грифони" проведуть вже 28 листопада, де зіграють на виїзді з Удінезе.