Прилетів для підписання контракту

41-річний Роберт Де Дзербі зустрівся з директором Шахтаря Даріо Срною. Журналісти чекали тренера біля готелю, де відбулась зустріч. Але від коментарів італієць відмовився. Слід відзначити, що біля готелю була пресслужба донеччан.

До теми Ще нічого не вирішено, – Де Дзербі про перехід у Шахтар

Один із журналістів звернувся до Де Дзербі: "Ласкаво просимо до України. Скажете кілька слів до фанатів Шахтаря?". На це звернення фахівець відповів дуже лаконічно.

Дякую. Потім, все потім,
– сказав Де Дзербі.

Після чого наставник поїхав на розмову до президента "гірників" Ріната Ахметова. Вже найближчим часом у клубі офіційно оголосять про підписання контракту з екстренером Сассуоло.

  • Навесні 2021 року з'явилась перша інформація, що Шахтар зацікавлений у запрошенні 41-річного італійського спеціаліста.
  • Ще раніше італійські ЗМІ повідомляли, що наставник підписав 2-річний контракт із донеччанами. Із тренером в клуб УПЛ можуть перейти відразу декілька футболістів Сассуоло.
  • У різний час повідомлялося, що Де Дзербі хоче бачити в своїй новій команді Андреа Консільї, Влада Кірікеша, Марлона, Жеремі Бога, Мануеля Локателлі і Філіпа Джурічича.