"Потрібно було домовлятись"

70-річний спеціаліст поділився враженнями від списку гравців, які візьмуть участь у жовтневих поєдинках. Мирон Маркевич висловив свою думку щодо відсутності Руслана Маліновського.

Це варто прочитати Мені не потрібні вибачення, – Маліновський вперше прокоментував різкі слова Петракова

Він зазначив, що склад збірної України обирає лише головний тренер. Тому саме він буде нести відповідальність за результат. До нього не буде питань, якщо у жовтні українські футболісти переможуть у двох матчах.

З ким зіграють "синьо-жовті"

  • 9 жовтня. Фінляндія – Україна
  • 12 жовтня Україна – Боснія і Герцеговина

Маркевич вважає, якщо у Петракова таки є напружені стосунки з Маліновським, тому обом сторонам потрібно було домовлятись. У складі збірної України немає багато гравців, які виступають за топові іноземні чемпіонати.

Не включення Руслана Маліновського – це вибір Олександра Петракова, саме він відповідає за результат. На мій погляд, Петракову, якщо все ж, була якась напруженість у відносинах з Маліновським, потрібно було домовлятися. Тим більше, що серед українців на пальцях однієї руки можна перерахувати футболістів, які грають в європейських топ-чемпіонатах,
– заявив Маркевич.

Між Петраковим та Маліновським пробігла чорна кішка

  • Футболіст Аталанти за два відбіркові матчі чемпіонату світу-2022 провів у "синьо-жовтій" футболці менше тайму. Тоді в інтернеті поширилась інформація, що між Маліновським та Петраковим конфлікт.
  • Раніше ці слова прокоментувала дружина футболіста. Роксана запевнила, що у її чоловіка немає жодних напружених стосунків із тренерським штабом збірної України.
  • Руслан достроково покинув розташування збірної перед контрольним спарингом із чехами. Разом із ним поїхали – Андрій Пятов, Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Сергій Сидорчук, Віктор Циганков, Ілля Забарний та раніше ще Ігор Харатін.
  • Новий тренер України зробив різке висловлювання на поведінки Руслана у національній команді.
  • Маліновський вперше прокоментував такі слова Петракова. Футболіст зазначив, що ввічливо запитався, чи може він покинути збірну до матчу з Чехією на що отримав схвальну відповідь.