Джерело: 24 канал

Спекотна боротьба між українками Ярославою Магучіх та Юлією Левченко продовжилась і в 2021 році. Цього разу сильнішою виявилась Ярослава. Обидві спортсменки взяли участь на турнірі UdinJump у словацькій Банській-Бистриці.

Цікаво: Українки підкорили США: Левченко, Магучіх та Бех-Романчук – найкращі легкоатлетки 2020-го року

Перемога з світовим рекордом

Легкоатлетки з України легко брали висоту, лише одного разу на 1.85 оступилась Юлія, взявши її з другої спроби. А от висота 1.93 метри стала справжньою проблемою для українських дівчат. Обидві лише після другої спроби змогли підкорити планку.

На цій висоті у боротьбу за нагороди втрутилась білоруська представниця Карина Демидик, яка на відміну від українок взяла цю планку з першого разу. Ключовою стала висота 1.96 метри. Після якої між Левченко та Магучіх розгорілась боротьба за перемогу.

Магучіх з першої спроби взяла як 1.99 метри, так і 2.01 метри. Левченко після невдалої спроби на 1.99 метри перенесла висоту на 2.01 метри, але її не взяла. На цьому Ярославу було вже не зупинити. Дівчина взяла не лише висоту 2.03, а згодом – і 2.06 метри. Такий результат дозволив легкоатлетці встановити новий світовий рекорд серед юніорок у приміщенні. Також результат Магучіх став рекордом і для України.

Українка могла й взагалі спробувати свої сили на висоті 2.09, яка дозволила б Ярославі побити світовий рекорд, який складає 2.08. Але дівчина вирішила вже цього не робити.

Результати (у метрах)

  1. Ярослава Магучіх (Україна) – 2.06
  2. Юлія Левченко (Україна) – 1.96
  3. Карина Демідик (Білорусь) – 1.93
  4. Елена Валлортігара (Італія) – 1.93

Відео стрибка Ярослави Магучіх

Вдалий старт 2021 року для Магучіх: коротко

  • У новому 2021 році Магучіх здобула вже третю перемогу. Спершу їй не було рівних на "Різдвяних стартах" у Києві – 2.02. Цей результат став повторенням рекорду України у приміщенні. Цікаво, що спортсменка побила власний же рекорд, який встановила у 2020 році у німецькому Карлсруе.
  • Нещодавно Ярослава здобула перемогу у італійському місті Удіне, де взяла висоту 2 метри.


Досягнення Ярослави Магучіх / Інфографіка Спорт 24