У суботу, 9 січня, у столиці України відбулись традиційні змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти". Суперечка за перемогу знову була між Ярославою Магучіх та Юлією Левченко. Також гідну конкуренцію їм склала ще одна лідерка збірної України Ірина Геращенко, пише 24 канал.

Оце так Українки підкорили США: Левченко, Магучіх та Бех-Романчук – найкращі легкоатлетки 2020-го року

Як виступали українки на першому старті у 2021 році

Свої стрибки на перших змаганнях у новому 2021 році легкоатлетки почали з висоти 1.80 метра. Такий показник виявився занадто легким для дівчат, всі троє змогли її підкорити. Також з першої спроби три стрибунки взяли 1.86 та 1.89 метра відповідно.

У наступних спробах першою припинила боротьбу Геращенко. Ірина з другої спроби взяла висоту 1.92 метра, а от 1.95 дівчині не підкорилась.

Тож боротьбу за "золото" змагань продовжили Левченко та Магучіх, які брали кожну планку з першого стрибка.

Висота 1.98 стала ключовою на турнірі. Цей показник став непідкореним для Левченко, а от її суперниця Магучіх взяла з першої спроби. Тоді Ярослава у ролі переможниці старту захотіла спробувати свої сили на висоті 2.02 метра та не прогадала, взявши її з першої спроби. Цей результат став повторенням рекорду України у приміщенні. Цікаво, що спортсменка побила власний же рекорд, який встановила у 2020 році у німецькому Карлсруе.

Результати змагань

  1. Ярослава Магучіх – 2.02
  2. Юлія Левченко – 1.95
  3. Ірина Геращенко – 1.92

Стрибок Ярослави Магучіх на висоту 2.02 метра