Конфуз із росіянином

6 лютого скарбничка ОКР поповнилась двома нагородами зі скіатлону. Олександр Большунов та Денис Спіцов принесли країні "золото" та "срібло" відповідно, повідомляє 24 канал.

Дивіться також Путін вдав сплячого, коли на Олімпіаді-2022 виходила збірна України: курйозне відео

Новоспечений олімпійський чемпіон надто емоційно відсвяткував свою перемогу на п'єдесталі пошани. Большунов застрибнув на подіум та зламав його.

Через стрибок лижника від каркаса п'єдесталу відламалася пластикова табличка з написом Beijing-2022. Сам винуватець негайно вирішив виправити свою помилку.

Відео курйозу з росіянином

Що відомо про Большунова

  • Ця золота олімпійська медаль стала першою у кар'єрі Большунова. Олександр став найкращим у скіатлоні у 30-кілометровій лижній гонці.
  • До Олімпіади-2022 російський лижник здобув три "срібла" та одну "бронзу" на Іграх-2018 у Пхьончхані.

Скандальна витівка Большунова

  • Олександр Большунов відзначився своєю дикою витівкою у фінському Лахті на одному з етапів Кубка світу.
  • На фініші фінський лижник вдало перекрив коридор росіянину та приніс своїй країні "срібло". Большунова розлютили такі дії суперника, тому він вирішив помститись опоненту ще на фінішу.
  • Росіянин намагався вдарити фіна палицею ще перед перетином фінішної лінії, а вже після нею навмисно влетів у Йоні.
  • Після такого ганебного вчинку результат Росії був анульований, а на Большунова подали заяву у поліції. Сам російський лижник знайшов виправдання. Начебто у нього зламалось кріплення, тому він не зміг загальмувати.