Ліверпуль – Челсі 4:1

Голи: Жота, 23, Бредлі, 29, Собослай, 65, Діас, 79 – Нкунку, 71

На минулому тижні головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп оголосив про свій відхід з команди наприкінці сезону. Втім, це не знімає завдання з футболістів здобути чемпіонство в АПЛ, пише 24 Канал.

Ліверпуль розібрав Челсі на запчастини

Маурісіо Почеттіно залишив Михайла Мудрика на лаві запасних, довіривши місце на лівому фланзі атаки Рахіму Стерлінгу.

Підопічні Клоппа не стали відкладати справу на потім і з перших хвилин почали створювати моменти поблизу воріт Петровича. Сербському голкіперу вдалося зберегти ворота "сухими" лише до 23 хвилини. Форвард господарів Діогу Жота здійснив індивідуальний прохід, який завершив ударом у нижній кут воріт.

Через шість хвилин Бредлі подвоїв перевагу "синіх". Захисник Ліверпуля чітким ударом завершив атаку своєї команди.

Після перерви Почеттіно випустив на поле Мудрика, який замінив Мадуеке. На 51-й хвилині матчу українець міг вписати своє прізвище на табло стадіону, але м'яч після його удару полетів високо над поперечиною.

Натомість Ліверпуль так не марнував свої моменти. На 65-й хвилині поєдинку Бредлі виконав навіс у штрафний майданчик Челсі, де Собослай ударом головою відправив третій м'яч до сітки воріт Петровича.

Гості все ж зуміли відквитати один гол. Результативний удар на свій рахунок записав Нкуну. Проте на більше підопічні Почеттіно не спромоглися.

Фінальну крапку у протистоянні поставив вінгер Ліверпуля Луїс Діас, який скористався пасом Нуньєса. 4:1 – більш ніж переконлива перемога команди Клоппа.

• Ліверпуль зміцнив своє лідерство в АПЛ. Мерсисайдці на п'ять очок випереджають Манчестер Сіті, який ще має гру в запасі.
  • Челсі міцно засіли в середині таблиці. Команда Мудрика у 22 матчах заробила 31 очко та займає 10-у сходинку.