Ліверпуль – Аякс 1:0

Гол: Джонс, 58

Дивіться також Ліга чемпіонів: результати матчів та відео голів 1 грудня

• Після чотирьох турів Ліверпуль лідирує в квартеті з 9 очками. Аякс і Аталанта ділять друге місце з 7 пунктами.
  • Напередодні очного протистояння команди провели матчі національних чемпіонатів. Ліверпуль не зміг на виїзді переграти Брайтон (1:1) і в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги ділить перше місце з лондонським Тоттенхемом.
  • Що стосується Аякса, то в Ередивізії амстердамці розгромили в гостях Єммен (5:0). Після зіграних 10 турів "Аякс" лідирує в чемпіонаті Нідерландів, випереджаючи Вітесс на два пункти.

Аякс приємно здивував вболівальників у першому таймі, змусивши Ліверпуль пограти в якісь відрізки без м'яча. Однак, без голів на "Енфілді" у першій 45-хвилинці.

На 58-й хвилині підопічні Юргена Клоппа забили переможний м'яч у матчі. Вільямс з правого флангу зробив подачу в штрафну, Онана грубо помилився на виході з воріт – не дотягнувся до м'яча, а Джонс цим скористався, замкнувши дальню штангу.

Ліверпуль – Аякс відеоогляд

Таким чином, Ліверпуль за тур до кінця групового етапу достроково гарантував собі місце в плей-офф Ліги чемпіонів.