У четвер, 16 березня, завершились матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги конференцій, пише 24 канал. У цьому турнірі вже не залишилось українських клубів, адже Дніпро-1 у минулій стадії поступився АЕКу з Ларнаки.

До теми Орбан здорової людини: вундеркінд оформив хет-трик за 3,5 хвилини в єврокубковому матчі – відео

Перший чвертьфіналіст визначився у середу. Гент розгромив на виїзді Істанбул Башакшехір (4:1), а нападник бельгійців Гіфт Орбан оформив хет-трик менш ніж за 4 хвилини.

На ранній слот четверга було винесено три гри. Не мали проблем зі своїми суперниками Фіорентина та Лех Познань, які вдруге переграли СІвасспор та Юргорден відповідно. Базель же знову зіграв внічию зі Слованом і здобув путівку далі лише в серії пенальті.

Що ж стосується АЕКа, то кривдник Дніпра-1 без шансів поступився головному фавориту турніру Вест Хему. А ось інший кандидат на перемогу Вільярреал вже склав зброю, програвши вдома Андерлехту.

Також не зможе взяти трофей і Лаціо, який двічі поступився іншому кривднику дніпрян, але у групі, АЗ з Алкмара. Натомість Ніцца обійшлась без сенсацій, відправивши за борт молдовський Шериф.

Всі результати 1/8 фіналу:

• Гент (Бельгія) – Істанбул Башакшехір (Туреччина) 1:1 / 4:1
  • Базель (Швейцарія) – Слован (Словаччина) 2:2 / 2:2 (пен – 4:1)

• АЗ Алкмар (Нідерланди)

Варто знати Хто вийшов в 1/4 фіналу Ліги Європи: суперники, дати матчів та жеребкування

Жеребкування чвертьфінальних та півфінальних пар Ліги конференцій відбудеться 17 березня. Матчі 1/4 фіналу призначені на 13 та 20 квітня, а фінал відубдеться 7 червня в Празі.