Цього тижня матчами шостого туру завершиться групова стадія Ліги чемпіонів сезону 2023/24. У вівторок, 12 грудня, відбулися поєдинки у групах A, В, C, D, пише 24 канал.

До теми Розклад сил в Лізі чемпіонів 2023-2024 перед останнім туром: хто ще претендує на плей-оф

Ланс – Севілья 2:1

Голи: Франковський, 63, з пен., Фюдьжіні, 90+6 – Рамос, 79, з пен.

У цьому поєдинку повинен був визначитися невдаха квартету В. Щоб навесні продовжити виступ в Лізі Європи Севілья повинна була на виїзді перемагати Ланс. Нічийний рахунок цілком влаштовував господарів поля.

Поєдинок в Лансі проходив під диктування іспанської команди. Проте першими відкрили рахунок господарі поля. На 63-й хвилині пенальті реалізував польський хавбек Ланса Франковський. За 11 хвилин до завершення поєдинку Серхіо Рамос з другої спроби забив "кроваво-золотим" з одинадцятиметрової позначки.

Завершальну крапку в поєдинку та єврокубкових перспективах андалусійців поставив півзахисник Лансу Анжело Фюльжіні. 2:1 – Севілья завершила свій єврокубковий сезон, а Ланс весною зіграє у Лізі Європи

Відеоогляд матчу Ланс – Севілья

ПСВ – Арсенал 1:1

Голи: Вертессен, 50 – Нкетіа, 40

Команда Зінченка ще до матчу в Ейндховені гарантувала вихід з групи В з першого місця. Тож поєдинок перетворився на формальність. Особливої пікантності додавав той факт, що український захисник "канонірів" у сезоні 2016/17 грав за ПСВ.

Арсенал відкрив рахунок у матчі зусиллями Нкетіа. А на початку другої 45-хвилинки Вертессен відновив паритет. 1:1 – Арсенал та ПСВ на весні зіграють у плей-оф Ліги чемпіонів.

До слова, Олександр Зінченко весь матч просидів у запасі.

Відеоогляд матчу ПСВ – Арсенал

Зальцбург – Бенфіка 1:3

Голи: Сучич, 57 – Ді Марія, 32, Рафа Сілва, 45+1, Кабрал, 90+2

Клуб Анатолія Трубіна Встиг "стрибнути на підніжку поїзда, що йде" та продовжить виступи навесні. Завдяки виїзній перемозі "орли" викинули з єврокубків Зальцбург. Особливо варто відзначити прямий гол с кутового Ді Марії.

Відеоогляд матчу Зальцбург – Бенфіка

Інтер – Реал Сосьєдад 0:0

Обидві команди вже вирішили завдання виходу до плей-оф ЛЧ. В очній зустрічі визначився переможець групи D. Нічийний результат цілком влаштував іспанців, які фінішували на першому місці.

Відеоогляд матчу Інтер – Реал Сосьєдад

Копенгаген – Галатасарай 1:0

Гол: Лерагер, 58

Дуже раціонально провів свій останній поєдинок в групі Копенгаген. Гол Лерагера забезпечив перемогу над Галатасараєм та путівку до плей-оф ЛЧ. Турецький клуб продовжить виступи в Лізі Європи.

Відеоогляд матчу Копенгаген – Галатасарай

Манчестер Юнайтед – Баварія 0:1

Гол: Коман, 71

У матчі на "Олд Траффорд" дива не сталося. Баварія мінімально здолала "червоних дияволів", залишивши їх без єврокубкової весни.

Відеоогляд матчу Манчестер Юнайтед – Баварія

Наполі – Брага 2:0

Голи: Саатчі, 9, автогол, Осімхен, 33

Чемпіон Італії без особливих проблем розібрався з португальською Брагою. "Партенопійці" отримали путівку до плей-оф ЛЧ. А от "зброярі" мають завдячувати Реалу за вихід до ЛЄ.

Відеоогляд матчу Наполі – Брага

Уніон – Реал 2:3

Гол: Фолланд, 45+1, Крал, 85 – Хоселу, 61, 72, Себальйос, 89

Тільки перемога над "вершковими" дарувала берлінському Уніону місце у плей-оф Ліги Європи. "Залізні" першими відкрили рахунок – відзначився Фолланд. Проте дубль Хоселу та гол Себальйоса остаточно поховав єврокубкові сподівання Уніона.