Відбулась частина матчів 3 туру Ліги чемпіонів-2022/2023. Два матчі були винесені на ранній слоти. Баварія розгромила Вікторію, а Марсель впевненно здолав Спортінг, пише 24 канал.

До теми Колишній воротар Реалу влаштував парад помилок в Лізі чемпіонів: відео диких фейлів

Ще шість матчів відбулись пізніше. Центральною зустріччю був матч у Мілані, де Інтер приймав Барселону. Команда Сімоне Індзагі зуміла перервати серію із двох поразок поспіль.

Інтер – Барселона 1:0

Гол: Чалханоглу, 45

Відеоогляд матчу Інтер – Барселона:

Долю зустрічі вирішив гол Чалханоглу перед перервою. Турок вдало вистрілив з-за меж карного майданчика у ближній кут воріт тер Штегена. Ця перемога дозволила Інтеру вийти на друге місце в групі.

Айнтрахт – Тоттенхем 0:0

А ось у групі D Спортінг залишився лідером попри крупну поразку від Марселя. У паралельному матчі Тоттенхем і Айнтрахт зіграли в нульову нічию і загострили інтригу в квартеті.

Аякс – Наполі 1:6

Голи: Кудус, 9 – Распадорі, 18, 47, Ді Лоренцо, 33, Зелінскі, 45, Кварацхелія, 63, Сімеоне, 81
Вилучення: Тадіч, 73

Найрезультативнішим поєдинком дня стала битва в Амстердамі. Наполі першим пропустив від Аякса, але створило приголомшливий камбек.

Команда Спаллетті забила супернику аж шість м'ячів. Героєм зустрічі можна назвати Джакомо Распадорі, який оформив дубль та віддав асист.

Відеоогляд матчу Аякс – Наполі:

Це дозволило Наполі виграти третій матч ЛЧ поспіль.

Ліверпуль –Рейнджерс 2:0

Голи: Александр-Арнольд, 7, Салах, 53 (п)

На другій позиції закріпився Ліверпуль, який не мав проблем із Рейнджерсом на своєму полі.

Спочатку Александер-Арнольд влучно пробив зі штрафного. А на початку другого тайму перевагу подвоїв Салах, який заробив і сам реалізував пенальті.

Голи: Сова, 36, Ютгла, 62

Як і Наполі, продовжує без втрат очок іти Брюгге. Попри відсутність у старті Яремчука та Соболя (останній вийшов на заміну) бельгійці впевненно здолали вдома Атлетіко (2:0).

Відеоогляд матчу Брюгге – Атлетіко:

Порту – Баєр 2:0

Голи: Занузі, 69, Галено, 87
Вилучення: Фрімпонг, 88

А ось у паралельній грі Порту з аналогічним рахунком переграв Баєр. Це дозволило португальцям, іспанцям та німцям зрівнятись по балах в турнірній таблиці.