Динамо – АЗ 2:0

Голи: Родрігес, 49, Шапаренко, 86

"Динамо" перемогло "АЗ Алкмаар" та вийшло у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів, пише 24 канал.

Дивіться також Журналіст: Лучано Лучі дає прямі вказівки суддям кого "топити" і обзиває гравців та тренерів

"Біло-сині" двічі забили у другому таймі. Спочатку відзначився Родрігес після пасу Буяльського на початку другої 45-хвилинки. А наприкінці зустрічі Шапаренко головою подвоїв перевагу киян.

Динамо – АЗ відеоогляд матчу

ПАОК – Бенфіка 2:1

Голи: Яннуліс, 63, Живкович, 75 – Сілва, 90+4

Перший гол у матчі був забитий аж на 63-й хвилині. Яннуліс з близької відстані, відправив м'яч у сітку, відгукнувшись на точний пас, який віддав Чуба Акпом. Свої дивовижні індивідуальні дії Живкович увінчав ударом з меж штрафного майданчика та подвоїв рахунок. Він відправив м'яч точно в правий нижній кут воріт, голкіпер Одіссеас Влаходімос був безсилий.

Останній гол у зустрічі був за гостями, які дещо скоротили відставання. Андре Алмейда закрутив м'яч у глибину штрафного майданчика, де відкритий Рафа Сілва, який з близької відстані пробив головою повз голкіпера та встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:1 на користь господарів.

Гент – Рапід 2:1

Голи: Дорш, 36, Яремчук, 59 (п) – Демір, 90+3

Перевага господарів була вдало реалізована на 36-й хвилині. Кумс закрутив м'яч у глибину штрафного майданчика, де відкритий Дорш з близької відстані пробив головою повз голкіпера. У другому таймі чудова нагода збільшити рахунок була у "Гента" – пенальті. До м'яча впевнено підійшов українець Роман Яремчук, який вийшов на поле після конфлікту з вже колишнім головним тренером клубу Белені. Ріхард Штребінгер дотягнувся до м'яча рукою, після удару з одинадцятиметрової позначки, якого завдав нападник, але цього виявилось недостатньо, щоб відбити удар.

У компенсований арбітром час господарям вдалось скоротити перевагу господарів. Юсуф Демір одним дотиком обробив м'яч після вбивчої передачі на межі штрафного майданчика, закрутив м'яч у лівий кут воріт – 2:1.

Гент – Рапід відеоогляд матчу

Омонія – Црвєна Звєзда 1:1 (серія пенальті – 4:2)

Голи: Люфтнер, 31 – Іванич, 45+2

Кіпрська "Омонія" несподівано пробилася у 4-й раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. Команда вдома по пенальті здолала "Црвєну Звєзду" з Сербії. У наступному раунді відбору ЛЧ "Омонія" зіграє проти грецького "Олімпіакоса", ця стадія складатиметься з двох матчів.

Омонія – Црвєна Звєзда відеоогляд поєдинку

Маккабі Тель-Авів – Динамо Брест 1:0

Гол: Бітон, 50 (пен.)

Брестське "Динамо", за яке виступають українці, вилетіло з розіграшу Ліги чемпіонів 2020/21. У стартовому складі гостей вийшли Євген Хачеріді та Артем Мілевський, а Олександр Нойок не потрапив в заявку через травму.

Хачеріді отримав травму в другому таймі матчу. Українець невдало підвернув шию в одному з верхових єдиноборств і попросив заміну на 60-й хвилині матчу. Цікаво, що тренеру брестчан Сергію Ковальчуку не сподобалася реакція гравця на пошкодження, проте він через пару хвилин все-таки зробив заміну.

Маккабі Тель-Авів – Динамо Брест відеоогляд матчу

Ференцварош – Динамо Загреб 2:1

Голи: Ловренчіч, 2, Узуні, 65 – Узуні, 23 (авт.)

Угорський "Ференварош", який очолює українець Сергій Ребров, у важкому матчі пробився у плей-офф Ліги чемпіонів.

"Фраді" відкрили рахунок вже на 2 хвилині. Норвезький суданець Нгуен на швидкості пройшов захисника і подав з лінії лицьової, а капітан угорців Ловренчіч замкнув ударом у дотик. Хорвати швидко зрівняли: після подачі кутового Ловренчіч випустив свого гравця, а Гояк не без допомоги суперника Узуні підправив снаряд у ворота.

Команда Реброва все ж вирвала перемогу. На 65-й хвилині господарі покарали голом після подвійної помилки хорватів. Один не дотягнувся до м'яча, інший невдало викинувся в підкат. Відтак Узуні вискочив сам на сам і спокійно розстріляв Ліваковіча.

Ференцварош – Динамо Загреб відеоогляд зустрічі

Карабах – Мольде 0:0 (серія пенальті – 5:6)

Команди протягом матчу обмінювались небезпечними атаками, але в основний час забити не змогли. Додаткові два тайми також не допомогли визначити сильнішого, то ж переможця визначила серія пенальті, де влучнішими були гості. Ключовим став шостий 11-метровий удар у виконанні "Карабаха". Гусейнов не забив із пенальті і у розпачі взявся за голову, після того як воротар зробив блискучий сейв, "пірнувши" у лівий кут воріт.

Карабах – Мольде відеоогляд матчу

Мідтьюлланн – Янг Бойс 3:0

Голи: Дреєр, 62, Мабіл, 84 0 Лефор, 51 (авт.)

Господарі несподівано розгромили фаворита цього протистояння, хоча перший небезпечний момент у зустрічі створили гості. Перша 45-хвилинка завершилась "сухим" рахунком 0:0. А от у дебюті другого тайму забили господарі, але завдяки автоголу суперника. На 51-й хвилині Лефор записав на свій рахунок автогол, зрізавши м'яч у власні ворота.

За декілька хвилин рахунок було збільшено. Дреєр отримав вбивчу передачу, опинився віч-на-віч із голкіпером і спокійно відправив м'яч у сітку. Господарі поставили переможну крапку на 84-й хвилині. Мабіл закотив м'яч у ворота з близької відстані, оскільки голкіпер вже був безсилий.