Перемога "Атланти" над "Денвером" виявилася дещо неочікуваною. Зважаючи, що вже на початку зустрічі господарі зробили ривок 12:0.

Варто зазначити, що Олексій Лень не потрапив у стартову п'ятірку "Хоукс". Однак він провів на паркеті майже 22 хвилини. За цей час українець набрав 17 очок, а також зробив 7 підбирань та одне передачу.

Виграти з матч "Атланті" вдалося завдяки вдалій грі у другій чверті, коли команда набрала майже вдвічі більше, аніж суперник – 38 очок проти 20. Тож до кінця гри гості захищали свою перевагу.

Один з лідерів "Атланти" Трей Янг провів на паркеті 41:20 хвилин, за які набрав 42 очки та зробив 11 передач.

Денвер – Атланта 121:125 (34:25, 20:38, 35:35, 32:27)

Ще один українець Святослав Михайлюк знову отримав декілька хвилин за "Детройт". Цього разу на виїзді проти "Маямі". Зігравши лише 5:46 хвилин, баскетболіст набрав лише 3 очки, реалізувавши один кидок з-за дуги. Також в його активі 2 підбирання.