Українська легкоатлетка, яка спеціалізується у бігу з бар'єрами, фінішувала на дистанції 400 метрів із результатом 55,86 секунди, інформує Worldathletics.

Оце так: Левченко виграла золото на турнірі в Польщі та перервала переможну серію Магучіх

Феєричний початок від українок

Українка поступилась лише представниці Нідерландів Фемке Бол, її результат – 54,67. Рижикова програла суперниці прикру 1,19 секунди.

Трійку призерів замкнула канадська легкоатлетка Сейдж Вотсон – 56,29.

У своїх соцмережах дівчина вже поділилась радісною новиною.

Додамо, що інша українка Марина Бех-Романчук теж здобула "срібло" змагань в Угорщині, але у дисципліні стрибках у довжину.

Бех-Романчук, для якої це був перший турнір після карантинної паузи, показала результат 6.76 метра у п'ятому стрибку. Вона зупинилась лише у одному сантиметрі від золотої нагороди. У вирішальній спробі досягнула позначки 6.72 м.

Тепер українки переїжджають у Стокгольм, де відбудеться дебютний етап Діамантової ліги вже 23 серпня.

Досягнення Анни Рижикової: головне

  • Анна – переможниця Універсіади 2011 року на дистанції 400 м з бар'єрами, а також у 2013 році здобула срібну нагороду змагань.
  • На чемпіонаті Європи двічі підіймалась на п'єдестал. Спершу у 2012 році у Фінляндії виборола бронзу, а вже через два роки у Цюриху посіла друге місце.
  • Європейські ігри 2019 року стали дуже вдалими для українки. Вона двічі підіймалась на найвищу сходинку п'єдесталу у Мінську. Золоту медаль здобула у змішаній естафеті 4х400 м, а також у команді (DNA). DNA – динамічна нова легка атлетика.