Назва домашньої арени каталонської "Барселони" може зазнати змін у своїй назві. Як повідомляє Goal, якщо Емілі Руссо обійме посаду, то проведе референдум, щоб змінити назву стадіону "Камп Ноу" на честь зірки клубу Лео Мессі.

Оце так Власники "МанСіті" розробили 10-річний план на випадок підписання Мессі

Стадіон на честь зірки

Не стане перешкодою й те, що чинний контракт аргентинця спливає цього року та він може покинути клуб. За словами Руссо, Ліонель зробив великий вклад у розвиток команди, тому заслуговує на повагу навіть, якщо більше не зіграє за "синьо-гранатових".

Наголосимо, що влітку гравець хотів покинути каталонський клуб. Лео не влаштовувало керівництвом команди на чолі президентом Бертомеу, який вже покинув посаду. У контракті аргентинця був пункт, який дозволяв достроково покинути "Барселону". Однак у клубі відмовили йому, заявивши, що він звернувся запізно.

Для тих, хто хотів підписати Мессі, "Барселона" виставила цінник у космічні 700 мільйонів євро. Така сума відступних прописана у контракті аргентинського нападника. Одним з тих, хто проявляє найбільший інтерес до Лео є англійський "МанСіті". Вони готові запропонувати угоду нападнику у 2021 році.

Також призначення нового наставника Рональда Кумана вплинула на долю Мессі у клубі. Він дав повну свободу аргентинцю. Лідер команди може відчувати себе "вільним художником", може не повертатись відпрацьовувати в обороні, а також капітанська пов'язка залишилась за зірковим форвардом.