Для початку, квитки будуть продаватися виключно на сайті ticketsbox.com.

Читайте також: Збірна України зіграла внічию проти Нігерії: які проблеми української команди показав цей матч

Перший етап продажу

17 вересня продаж квитків на матч Україна – Португалія буде відкрито лише для тих уболівальників, які придбали онлайн квитки на поєдинок Україна – Литва, що відбудеться у Харкові. А також власників картки вболівальника "Укргазбанку". Власники картки вболівальника "Укргазбанку" зможуть придбати квиток за допомогою самої картки.

Ті вболівальники, що придбали квитки на матч Україна – Литва, отримають листи на електронну адресу з інструкцією щодо придбання квитків. Власники картки вболівальника отримають sms на номер свого мобільного телефону. Скористатися своїм правом першочергового придбання квитків можна в період із 17-го по 20-те вересня.

Це варто побачити: Красивий гол Маліновського у добірці найкращих відбору Євро-2020 за версією УЄФА

Одночасно кожен, хто придбає квиток на поєдинок Україна – Литва в цей період, також отримає право придбання квитків на матч Україна – Португалія, але виключно в період із 17-го по 20 вересня.

Другий етап продажу

20 вересня стартує другий етап продажу квитків, які залишаться невикупленими після першого етапу. Вартість квитків – 150-800 гривень.

Читайте також: Збірна України подорожчала після матчів у вересні: ціна

Ще раз звертаємо увагу на те, що квитки на матч, як завжди, будуть іменними, і перед входом на стадіон буде здійснюватися перевірка наявності квитків та їхня звірка з документами.

Також інформуємо, що продажу квитків у касі стадіону не буде.

Читайте також: Піца, паста і борщ: що їдять гравці збірної України, аби завжди бути у формі

Умови продажу онлайн:

  • одна особа може придбати не більше чотирьох квитків;
  • для придбання квитків необхідно ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, ІПН, номер мобільного телефону, електронну адресу, дату народження та місце проживання всіх осіб, на яких купуються квитки;
  • у разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16-и років, вказуються дані свідоцтва про народження;
  • після здійснення процедури оплати на електронну адресу замовника буде надіслано всі іменні електронні квитки для кожної особи окремо;
  • уболівальник купує квиток на певний сектор, ряд, місце;
  • квитки поверненню та обміну не підлягають.

До слова: За крок від Євро-2020: шанси України вийти на Чемпіонат Європи