Загалом збірна України коштує 172,5 мільйона євро. Найдорожчим гравцем став Олександр Зінченко. Його нова ціна – 30 мільйонів євро. Він обійшов Андрія Ярмоленка, з яким ділив перше-друге місце. Обоє гравців тоді коштували по 20 мільйонів євро. Ціна на Андрія не змінилася. Натомість тепер 20 мільйонів євро коштує Віктор Циганков.

Читайте також: Прем'єр-міністр України Гончарук запропонував інвесторам з Катару купити українські клуби: кому вони належать

На четвертому місці серед гравців збірної України – Руслан Маліновський. Transfermarkt оцінює його в 12,5 мільйона євро.

Певну стабільність демонструють два гравці донецького "Шахтаря" – Марлос та Тарас Степаненко. Перший з них коштує 11 мільйонів євро, другий – 10 мільйонів євро. Ціна на них не змінилася ще з 2018 року.

Воротар Андрій Лунін хоч грає і нечасто, але коштує 7,5 мільйона євро. Це не є його максимальна ціна (8,5 мільйона євро), але вона зросла на нього влітку.

До слова: Лунін отримав погану звістку від головного тренера "Вальядоліда"

Єдиний гравець, який втратив у ціні – Євген Коноплянка. Новачок "Шахтаря" оцінений в 6,5 мільйона євро. Стільки ж коштує нападник "Гента" Роман Яремчук. Він додав майже двічі у ціні в порівнянні з попередньою оцінкою (3,8 мільйона євро).

Найдешевшим гравцем збірної України є 34-річний воротар Юрій Паньків. Футболіст оцінений в 300 тисяч євро.