Ф'юрі-старший: Усик зробив усе, що від нього вимагалось

Британський наставник побачив те, чого відразу не розгледіли глядачі поєдинку. Наприкінці останнього 12-го раунду Усик накинувся добивати Джошуа. У той момент у куті британського боксера помахали білим рушником.

Цікаво Усик змусив плакати британських фанатів після перемоги над Джошуа: у залі були бійки

Рефері повинен був відразу зупиняти бій та сигналізувати про дострокову перемогу Олександра. Але проігнорував цей епізод. На думку, Джона Ф'юрі, в Усика просто забрали з-під носа достроковий успіх. Однією з причин цього стало те, що українець бився на території суперника.

Я думаю, що Усика позбавили дострокової перемоги, тому що за десять секунд до фінального гонга хтось махав рушником. Я впевнений, що Усику слід віддати дострокову перемогу. Чому Усику не дали дострокову перемогу? Тому що він бився на виїзді, а Джошуа виступав вдома. Таке трапляється по всьому світу. Проте я віддаю належне Усику. Він зробив все, що від нього вимагалося, і зробив все прекрасно, показавши рішучість і волю до перемоги,
– заявив Ф'юрі-старший.

Відео епізоду

  • Наприкінці останнього раунду Усик потужними ударами поклав Джошуа на канати. Британець ледь був притомний після такої сильної комбінації від українця. Відразу після цього пролунав фінальний гонг.
  • У телетрансляції у цей момент залишалось ще 5 секунд. Але промоутер Олександр Красюк запевнив, що після бою перевірили секундоміром тривалість останнього раунду. Сигнал про завершення бою пролунав вчасно, а у трансляції сталась затримка.
  • Українець за одноголосним рішенням суддів переміг та відібрав чемпіонські пояси Ентоні.