Вже 28 листопада вболівальники зможуть побачити на одному ринзі двох легенд – Майка Тайсона та Роя Джонса. Поєдинок має виставковий характер, але налаштовуються боксера на справжній серйозний бій. Напередодні 54-річний Майк вирішив пожартувати над земляком у День подяки, пише 24 канал.

Варто прочитати Майк Тайсон – Рой Джонс: анонс бою видатних ветеранів та інших топ-боїв вікенду

У ролику видно, як він разом із сім'єю святкує День подяки за обіднім столом, пропонуючи дітям індичку, яка є традиційною стравою американців у це свято. Все б нічого, якби на тарілці була справді індичка, а не їстівна голова Роя Джонса.

Тайсон відрізав вухо від цієї голови та з'їв. Наголосимо, що у далекому 1997 році у реальному поєдинку відкусив шматок вуха Евандера Холіфілда. Бій завершився перемогою Евандера після дискваліфікації його суперника.

Кумедний ролик Майка Тайсона на День подяки дивіться відео

Майк Тайсон – Рой Джонс-молодший: головне про бій

  • Повернувся легендарний Майк Тайсон, щоб проводити поєдинки з благодійною метою. Всі зароблені за бої кошти американець планує передавати людям, які цього потребують.
  • Боксери поб'ються за спеціальний пояс. Вісім раундів триватимуть по дві хвилини замість традиційних трьох.
  • Кожен охочий зможе переглянути виставковий бій за системою PPV (плата за перегляд).
  • Спортсмени перебувають у хорошій формі, чим залюбки діляться у соцмережах. Перед боєм 54-річний Тайсон скинув 45 кілограмів.
  • Атлетична комісія штату Каліфорнії дозволила нокаут у бою. Цей момент додасть шаленої цікавості сутичці.
  • До поєдинку в активі "Залізного Майка" 58 сутичок, у 50 з яких він святкував перемоги. Джонс в 75 боях здобув 66 перемог і зазнав дев'ять поразок.
  • Майк Тайсон востаннє виходив на ринг у 2005 році і достроково програв Кевіну Макбрайду. Рой Джонс востаннє бився 2018 року й переміг Скотта Сігмона.


Майк Тайсон – Рой Джонс / Порівняльна інфографіка 24 каналу