Про укомплектований тренерський штаб повідомив офіційний сайт клубу.

Читайте також: Куман може покинути "Барселону" вже у 2021 році, але за однієї умови

Обидві спеціалісти будуть допомагати Куману до 30 червня 2022 року.

Раніше повідомлялось, що Куман замінив на тренерському містку Кіке Сетьєна, результати якого не надто задовольнили керівництво клубу. Контракт розрахований на 2 роки. Крім того, клуб розлучився зі спортивним директором Еріком Абідалем – контракт з ним був розірваний теж достроково через незадовільні результати команди.

Хто такий Альфред Шредер?

Нідерландський спеціаліст, який був помічником у "Вітессі", "Твенте", "Хоффенхаймі", "Аяксі". У 2019 році повернувся у "Хоффенхайм" вже у статусі головного наставника команди, підписавши контракт до 2022 року. Але через незадовільні результати був звільнений.

Що відомо про Ларссона в "Барселоні" та його тренерську кар'єру

  • Протягом 2004/06 років виступав за "Барселону".
  • У 2006 році став переможцем Ліги Чемпіонів у складі каталонців, у фіналі віддавши дві результативні передачі.
  • Після двох років виступів за каталонський клуб, Генрік Ларссон вирішив повернутися на Батьківщину в рідний для себе "Гельсінгборг", відмовившись продовжити контракт з "Барселоною" через замалу кількість ігрової практики.
  • Вболівальники клубу з Каталонії вважають Генріка великим гравцем команди, нагородили його честі персонального скандування під час футбольних матчів, чим можуть похвалитися лише декілька гравців теперішнього складу.
  • У грудні 2009 року став головним тренером команди "Ландскруна", яка виступає у другій лізі Швеції. Протягом тренерської кар'єри також очолював команду клубу "Фалькенбергс ФФ", а також входив до тренерського штабу клубу "Огаборг". Наразі останнім місцем тренерської роботи був клуб "Гельсінгборг", головним тренером команди якого Генрік Ларссон був з 2015/16 років.