Кубок України: виліт "Волині" та "Чорноморця", розгромна перемога "Епіцентру"

17 вересня 2020, 20:36

У четвер, 17 вересня, відбулися заключні матчі другого попереднього раунду Кубка України. Відтак визначилися усі учасники 1/16 фіналу. Результати поєдинків – на Спорт24.

Вікторія (Миколаївка) – Діназ (Вишгород) 0:0 (серія пенальті – 8:7)

Дивіться також Не чіпайте суддів: фанати "Чорноморця" вибігли на поле у матчі Кубка України – відео

Кривбас (Кривий Ріг) – Таврія-Сімферополь 4:1
Голи: Черній, 3, 20, 65, Пятов, 83 – Соколан, 90

"Кривбас" продовжує демонструвати розкішні результати і розбив "Таврію-Сімферополь" у Кубку України.

Головним героєм криворізького клубу став Черній, який до 20 хвилини оформив дубль, а на 65 класним ударом з меж штрафного забив свій третій м'яч у поєдинку.

Миколаїв – Чорноморець (Одеса) 1:0
Гол: Яворський, 43

Нива (Вінниця) – Кристал (Херсон) 2:2 (серія пенальті – 4:3)
Голи: Попов, 45+4, Пастушенко, 68 – Малиш, 36, Терзі, 87

Ужгород – Агробізнес (Волочиськ) 0:1
Гол: Когут, 10

"Миколаїв" та "Агробізнес" здобули ідентичні перемоги над "Чорноморцем" та "Ужгородом" відповідно з мінімальним рахунком 1:0.

Волинь (Луцьк) – Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1
Гол: Барчук, 30, (пен.)

Припинила участь у Кубку України "Волинь", яка вилетіла від "Прикарпаття". Долю матчу вирішив пенальті у першому таймі, який реалізував Барчук. Волиняни намагались відігратись, проте "Прикарпаття" втримало перевагу та вийшло до наступної стадії турніру.

Епіцентр (Дунаївці) – Нива (Тернопіль) 3:0

Таким чином визначилися 11 команд, які вийшли в 1/16 фіналу Кубка України. На цій стадії до них приєднаються ще 11 команд УПЛ.

Жеребкування 1/16 фіналу Кубка України відбудеться у п'ятницю, 18 вересня.