Шатернікова: Василь Ломаченко – військовослужбовець ЗСУ

Політики та спортсмени неодноразово висловлювалися щодо позиції Василя Ломаченка. Річ у тім, що боксер не висловлювався публічно про російсько-українську війну.

Читайте також Все одно, що руку тиснути тому, хто ґвалтує твою дружину, – Шатернікова розкритикувала Продивуса

Проте Аліна Шатернікова вважає, що такі звинувачення є марними.Вона заявила, що боксер служить у лавах ЗСЦ.

"На всі інформаційні недолугі закиди та нездорові фантазії щодо легенди світового боксу та спорту в цілому, українця, яким захоплюється весь світ, Василя Ломаченка, повідомляю без емоцій та маючи достовірні дані та факти:

Василь Ломаченко – військовослужбовець Збройних сил України, з початку повномасштабної війни весь цей час старанно виконує накази свого командира, та, як це було завжди, служить українському народові та Україні", – запевнила Шатернікова.

Вона запевнила, що знає в якій саме частині служить Ломаченко, але зі зрозумілих причин не буде цього розголошувати.

Які війська, номер військової частини тощо – я особисто маю всю інформацію, але давати її не на часі та, відповідно, зовсім недоречно зараз,
– додала віцепрезидентка Ліги професійного боксу.

Критика на адресу Ломаченка

  • Нещодавно колишній чемпіон світу В'ячеслав Сенченко наголосив, що йому не зрозуміла позиція Василя Ломаченка, оскільки він продовжує мовчати про війну в рідній країні.
  • Також Ломаченка розкритикував політтехнолог Володимир Петров, він заявив, що боксер чекає на окупантів та ненавидить ЗСУ.