Костюк: Все більше відчуваю безнадійність ситуації

Тенісистка обурена рішенням WTA. Вона наголосила, що світова тенісна організація не цікавиться думкою українських гравців.

Читайте також ATP, WTA не замислюються про дискримінацію українців, – Цуренко про позбавлення Вімблдон очок

Близько 80-85% гравців не мають жодного відношення до рішення WTA щодо Вімблдону. Це дійсно безглуздо, повірити не можу, що WTA прийняла це рішення. Ніхто не зв’язувався зі мною, не цікавився моєю думкою. Ніби українських гравців не існує,
– заявила Костюк.

Пропри мовчання тенісних структур. Марта намагається бути голослівною.

"Я намагаюся бути якомога голоснішою, але все більше відчуваю безнадійність ситуації. Мені лише 19 років, що я можу сказати? Це дуже важко", – зазначила тенісистка.

Також українка прокоментувала висловлювання Новака Джоковича та Рафаеля Надаля, які раніше заявляли, що усунення росіян та білорусів від Вімблдону – несправедливо.

Хочу, щоб нас підтримали колеги, зрозуміли всю ситуацію і виступили з деяких питань. Але ви тільки подивіться, що сказали Надаль та Джокович? Як ми можемо отримати підтримку від туру, якщо найкращі гравці кажуть таке,
– наголосила представниця України.

"Азаренко взагалі перебуває в Раді гравців, приймає рішення щодо Вімблдону, на якому їй заборонено виступити. І вона каже, що вона не має особистого інтересу у вирішенні. Навіть те, що вона бере участь у цьому процесі, вже безглуздо", – додала гравчиня.

Відсторонення росіян та білорусів від Вімблдону

  • Вімблдон – перший великий турнір із тенісу, який заборонив росіянам і білорусам брати участь в особистих змаганнях. Цьогоріч змагання відбудуться без них.
  • Світові тенісні структури негативно відреагували на відповідне рішення.
  • У ATP та WTA заявили, що відсторонення росіян та білорусів від турніру – це несправедливість.
  • Також там додали, що таким чином організатори Вімблдона дискримінують учасників країн-агресорів.
  • WTA та ATP остаточно вирішили не нараховувати очок за виступ на Вімблдоні-2022 через мовчазних росіян.
  • Організатори лондонського турніру вже відреагували на такі рішення асоціацій. Пресслужба Вімблдона опублікувала пояснення, у якому чітко дають зрозуміти, що організатори стоять на боці України та не змінять своєї позиції щодо росіян та білорусів.