Цуренко: Вімблдон це взагалі без коментарів

Українська тенісистка Леся Цуренко відреагувала на рішення ATP і WTA не нараховувати залікові бали за участь у Вімблдоні.

До теми Вімблдон позбавили очок через відсторонених тенісистів із Росії та Білорусі

Вімблдон це взагалі без коментарів. Звичайно, я не задоволена. Мене дуже дивує позиція ATP, WTA та керівників цих організацій. Вони розповідають про дискримінацію росіян та білорусів, при цьому абсолютно не замислюючись про дискримінацію українців та принципи "фейр-плей" щодо нас,
– сказала українська тенісистка.

Раніше зазначалося, що якщо не будуть зараховуватися бали, то тенісисти отримають менший гонорар. Цуренко сподівається, що хоча б ця проблема змусить гравців висловитися щодо позиції світових тенісних структур.

"Це рішення видається таким, що решта гравців повинні принести себе в жертву. Зараз ще подивимося, якщо реально на Вімблдоні впадуть призові, то я сподіваюся, що невдоволення гравців зросте через це рішення", – додала Леся.

Відсторонення росіян та білорусів від Вімблдону

  • Вімблдон – перший великий турнір із тенісу, який заборонив росіянам і білорусам брати участь в особистих змаганнях. Цьогоріч змагання відбудуться без них.
  • Світові тенісні структури негативно відреагували на відповідне рішення.
  • У ATP та WTA заявили, що відсторонення росіян та білорусів від турніру – це несправедливість.
  • Також там додали, що таким чином організатори Вімблдона дискримінують учасників країн-агресорів.
  • Керівник Жіночої тенісної асоціації пригрозив турніру серйозним рішенням.
  • WTA та ATP остаточно вирішили не нараховувати очок за виступ на Вімблдоні-2022 через мовчазних росіян.
  • Водночас обидві організації готові переглянути своє рішення щодо зняття очок, якщо відповідна реакція буде від організаторів Вімблдона, і вона сприятиме "консенсусу" в цьому питанні.
  • Організатори лондонського турніру вже відреагували на такі рішення асоціацій. Пресслужба Вімблдона опублікувала пояснення, у якому чітко дають зрозуміти, що організатори стоять на боці України та не змінять своєї позиції щодо росіян та білорусів.