Усі були на стороні Чісори

Менеджер Дерека Чісори заявив, що команда Олександра Усика рахувала очки під час поєдинку. На їх думку, перемогу за рішенням суддів повинен був здобути британець, а не українець.

Варте уваги Офіційно: непереможний Мейвезер проведе бій з популярним блогером Полом

Він сидів поруч із групою підтримки українського боксера, яка активно спостерігала за поєдинком. Представники українця віддали перевагу Чісорі, який перебоксував Олександра на декілька раундів.

Усик – Чісора: напружений бій

  • 31 жовтня 2020 року Усик та Чісора провели спільний бій. Боксери видали складний поєдинок, який тривав усі 12 раундів.
  • П'ятий раунд виявився переломним для українця. Усик зайняв центр рингу та викидав потужні удари у корпус та обличчя британця, які у наступному раунді ледь не відправили його у нокаут. Дерека врятував лише сигнал про завершення трихвилинки.
  • Ближче до завершення двобою було видно, як важко себе почуває Чісора, який вже волів би завершити бійку. Однак британець дивом встояв на ногах увесь поєдинок.
  • Усик за одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над Чісорою – 17:112, 115:113, 115:113. Для боксера з України ця звитяга стала 18-ю поспіль на професійному ринзі.