Костишин поставив ультиматум президенту

35-річного Селезньова відрахували з Колоса начебто за порушення режиму. Нападник запевняє, що нічого не порушував. Також Євген розповів, що наставник Колоса Руслан Костишин поставив ультиматум керівництву клубу.

До теми Команда УПЛ, футбольна пенсія чи російське дно: де продовжить кар'єру Євген Селезньов

"Костишин поставив ультиматум президенту – або він, або я. Природно, вибір очевидний. Він упав на тренерський штаб, що в принципі правильно. У мене була розмова на першому етапі з президентом. Питання про порушення режиму відпало. У нього не було до мене претензій. Ми домовилися зустрітися утрьох", – сказав гравець.

Він додав, що зустріч так і не відбулася. За словами Євгена, Костишин всіляко уникає зустрічі.

Мабуть, йому нема чого мені сказати. Щоб прибрати людину з футболу, повинні бути якісь підстави,
– переконаний футболіст.

Хто буде мені платити зарплату?

Селезньов припускає, що Костишин вигнав його з команди через особисті причини. Разом з тим, футболіст не заперечує, що мав конфлікт з тренером.

"Це була побутова ситуація, яка могла розв'язатися в елементарній людській розмові", – сказав гравець.

Він додав, що Колос не виконує фінансові умови. У Селезньова контракт з Колосом чинний до 30 червня 2021 року.

Але тут питання стоїть в наступному: хто буде мені платити зарплату? У президента немає до мене претензій. З ним була домовленість, ми тиснули руки. Платитиме або президент, або Костишин через свої амбіції повинен платити зарплату зі своєї кишені,
– заявив футболіст.

Селезньов не став розповідати деталі конфлікту з Костишиним. На його думку, тренер підставив президента клубу Андрія Засуху.

"Президента теж можна зрозуміти, виходить, його підставив Костишин. Він повинен мені платити зарплату через те, що я просто не граю, просто поставив ультиматум", – резюмував Євген.

  • Колос 2-го лютого офіційно підтвердив, що Селезньов відрахований з команди. Однак у клубі не назвали причину.
  • Футболіст заперечує версію про те, що він порушував режим команди. Колос виключив Селезньова із заявки на сезон в УПЛ.