Інтер та Бенфіка грають матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів. У першому поєдинку перемогу (2:0) святкували підопічні Сімоне Індзагі, пише 24 Канал.

Це ж було вже

Інтер досить швидко відзначився у воротах Бенфіки. На 14-й хвилині поєдинку "нерадзуррі" провели фантастичну атаку на вістрі якої опинився Ніколо Барелла. 26-річний італієць опинився вільним у штрафному майданчику суперника завдяки передачі, яку віддав Лаутаро Мартінес. Ніколо філігранно закрутив м'яч у ліву дев'ятку. 1:0 – італійці зробили вагому заявку на загальний успіх.

Відео голу Барели

Варто відзначити, що Ніколо Барелла також відзначився і в першому матчі з Бенфікою. Тоді теж хавбек Інтера відкрив рахунок у зустрічі, але на 51-й хвилині.