Думки після бою українця

Відомий тренер із США Тедді Атлас поділився думкою про бій Василя Ломаченка з японцем Масайоші Накатані. Наставник побачив прогрес у роботі українця, якщо порівнювати з рівнем боксу у поєдинку проти Теофімо Лопеса, де американець завдав Василю поразки.

Варте уваги Ломаченко показав сильний виступ, – Накатані вперше пояснив, чому програв українцю

Спеціаліст завжди був приємно вражений роботою українця на ринзі. Але цього разу боксер із України був мотивованим лише на перемогу. Таким злим на канвасі Атлас його ще не бачив: "Він був більш яскравим та злим. Українець знав, що стояло на кону протистояння. Василь завжди був сконцентрованим та серйозним, але це був інший Лома. Цьому є причина. Все, що він робив у минулому, у певному сенсі було виставлено на продаж. Ненавиджу так говорити, але в наш час люди міркують так, що він програв Лопесу, а потім повертався".

Усе стояло на кону у цьому поєдинку, я побачив іншого Лому. Це був хлопець із інстинктом убивці. Ломаченко завжди був хорошим фінішером. У бою з Люком Кемпбеллом він дозволив супернику врятуватись. Але у поєдинку з Накатані Ломаченко не дозволив цьому хлопцю врятуватись,
– заявив Атлас.

Ломаченко нокаутував Накатані: головне