Ігор Йовічевіч вперше відреагував на свою відставку. "Гірники" ж у свою чергу швиденько знайшли заміну хорватському наставнику.

Варте уваги Легенда Шахтаря очолив команду, яка стала відкриттям Юнацької ліги УЄФА

Без негативу

Донецький колектив неочікувано для всіх вирішив попрощатися із Ігорем Йовічевічем, який привів "кротів" до чемпіонства в Ураїні, продемонстрував із Шахтарем гідну гру в Лізі чемпіонів та добився хорошого результату в Лізі Європи (1/8 фіналу). І це все з практично з новоствореною командою. Та керівництво донеччан прийняло рішення відпустити хорватського наставника у вільне плавання. Йовічевіч у свою чергу зазначив, що тісно спілкується з футболістами Шахтаря, які стали для нього як рідні, підкресливши, що у них неймовірний потенціал.

Усі повідомлення від футболістів змушують мене почуватися дуже щасливим. Я підтримую з ними дружбу, оскільки я майже як батько для них, і все, що я бачу, змушує мене відчувати велику гордість. Гравці мають хорошу перспективу продовжувати прогресувати. Вони – покоління, яке зробило великий стрибок з Шахтарем. Світ говорив про нас у цих нелюдських умовах. Ну а я зі своїм тренерським штабом починаємо з нуля, перебуваючи у пошуку нового виклику,
– зазначив Йовічевіч.

Нагадаємо, що на заміну хорватському наставнику прийшов Патрік Ван Лаувен із Зорі, яка зайняла "бронзове" місце в УПЛ за підсумками минулого сезону. Луганський колектив ж у свою чергу також знайшов нового коуча, який уже посів на тренерському кріслі "біло-чорних".