Лідер АПЛ серйозно налаштований на придбання Мудрика у зимове трансферне вікно. Однак Шахтар так просто не відпускає свого лідера.

Цікаво прочитати "Купіть Шахтар": фанат дав кумедну пораду Арсеналу, як підписати Мудрика

"Каноніри" не полишають боротьбу за Мудрика

"Гірники" відхилили першу пропозицію Арсенала. 40 мільйонів євро плюс 20 мільйонів бонусів не задовольнили фінансові смаки українського клубу. Шахтар вже неодноразово порівнював Михайла з 100-мільйонними переходами інших футболістів, які сходять на футбольний олімп.

Головний тренер "канонірів" Мікель Артета хоче підсилити лівий фланг атаки Мудриком та українізувати цей фланг повністю. Нагадаємо, що лівого оборонця у лондонському клубі грає Олександр Зінченко.

Тому Арсенал вже готує нову пропозицію для Шахтаря, але вже на покращених умовах. Однак британське видання не повідомило суми другої пропозиції по Мудрику від клубу з Лондона.

Інсайдери ж запевняли, що Арсенал може висунути пропозицію 45 мільйонів євро плюс 25 мільйонів бонусами.

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін ж заявляв, що клуб готовий вислухати усі пропозиції від кандидатів. Але для успішного трансферу Арсеналу доведеться викласти суму, яка максимально привабить та переконає "гірників". В іншому разі "канонірам" не бачити у своїй команді Михайла.