Перший фінал для ПСЖ

Вже на 13-й хвилині під тиском парижан "червоні бики" не встояли. Подача зі штрафного закінчилася тим, що Маркіньос звільнився від опіки та головою легко переправив м'яч у ворота суперників. Наприкінці першого тайму ПСЖ вдалось подвоїти рахунок. Знову помилка Гулачі, перехоплення м'яча гравцями ПСЖ, і Ді Марія з близької відстані відправив його у ворота повз голкіпер, пише 24 канал.

​До теми: ПСЖ впевнено переміг "Лейпциг" та вийшов у фінал Ліги чемпіонів: відео

Як би "Лейпциг" не старався скоротити рахунок, але отримав ще один м'яч у свої ворота. Бернат зумів уникнути офсайду і теж забив ударом головою. Неймар так хотів забити гол в цьому матчі, що влетів за цим м'ячем за лінію воріт. Але гол таки зарахували на захисника.

Французький клуб вперше за 16 років зіграє у фіналі Ліги чемпіонів. Останній раз представник Франції виступав у фінальному поєдинку ще у 2004 році, коли "Монако" поступився "Порту".

Тепер ПСЖ чекає свого суперника для вирішальної боротьби за кубок із "Баварією".

Перемога на класі

Другий фіналіст Ліги чемпіонів визначився у матчі "Ліон" – "Баварія". Спочатку зустрічі мюнхенці високо пресингували суперника, але футболістам французької команди добре вдавалось уникати таких дій збоку гравців з Німеччини. "Ліон" провів декілька хороших атак, але вони не увінчались голами. Відповідь "Баварії" була швидкою. Серж Гнабрі на 18 хвилині отримав передачу на правому фланзі від Кімміха, обіграв двох оборонців та, змістившись у штрафний, потужно поцілив у верхній кут.

Оце так: "Баварія" вийшла у фінал Ліги чемпіонів, вибивши "Ліон": відео

Ще один гол у першому таймі забив Гнабрі, оформивши дубль у цій зустрічі. За дві хвилини до кінця основного часу "Баварія" втретє засмутила голкіпера суперників. Роберт Левандовський не міг піти з поля не забивши гол. Польський форвард довів рахунок до розгромного 0:3 та поставив остаточну крапку у матчі.