Харатін відзначився курйозним асистом за Ференцварош Реброва: відео

11 квітня 2021, 12:30

Ференцварош 10 квітня вдома розписав мирову з Академією Пушкаша у 28 турі чемпіонату Угорщини. Українець Ігор Харатін відзначився гольовою передачею.

Асист від Харатіна

Два лідери угорського чемпіонату не змогли визначити переможця зустрічі. Матч завершився нічиєю 1:1.

Варте уваги Петряк відзначився розкішним дублем в Угорщині та відсвяткував голи у стилі Роналду: відео

У стартовому складі Ференцвароша не вийшов жоден з українських футболістів. Олександр Зубков та Ігор Харатін з'явились на полі за рахунку 0:1. Першими рахунок у поєдинку відкрила Академія Пушкаша. Голом відзначився Жоау Нунеш вже на 7-й хвилині матчу.

У середині другої 45-хвилинки команда Сергія Реброва зрівняла рахунок. Після подачі з кутового м'яч влучив у ногу Харатіна та відскочив під удар Аїссу Лаїдуні, який пробив повз голкіпер суперника.

• Харатін відзначився курйозним асистом вже через хвилину після виходу на заміну. Для Ігоря це протистояння було у футболці угорців 36-м у цьому сезоні в усіх турнірах. За цей час українець відзначився 6 голами та 4 результативними передачами.
  • Після зустрічі Ференцварош Сергія Реброва продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату Угорщини. Зараз в активі команди українців 65 очків. Найближчий конкурент Академія Пушкаша відстає від першої сходинки на 13 пунктів.

Ференцварош – Академія Пушкаша відеоогляд (асист Харатіна з 1:37)