Яскрава гра Петряка в Угорщині

Вже після першого тайму Фехервар вів у рахунку 2:0. Двома голами відзначився Неманя Николич.

Варте уваги Гент розгромив Шарлеруа, Безус оформив дубль: відео

По перерві вже ініціативу взяв на себе атакувальний півзахисник Іван Петряк. Українець обробив м'яч у штрафному суперника та з усієї сили вгатив під поперечину – 3:0. Футболіст відсвяткував взяття воріт у стилі Кріштіану Роналду.

• Наприкінці зустрічі Петряк оформив дубль. Фехервар переміг Уйпешт із рахунком 4:0. Для Івана цей дубль став другим у сезоні в Угорщині. Українець провів на полі 88 хвилин.

Його клуб після звитяги із 44 очками йде 3-м у чемпіонаті. До другої Академії Пушкаша аж 8 пунктів. Лідером залишається Ференцварош Сергія Реброва, який несподівано втратив очки у матчі проти Академії Пушкаша.