Горуна тренувався лише 2 тижні

Каратист розповів, що після Олімпійських ігор в Токіо відчув емоційне вигорання.

До теми Один день – три медалі для України: каратистка Серьогіна взяла "срібло" чемпіонату світу

Спортсмен зізнається, що після Олімпіади-2020 взагалі не хотів займатися карате. Через такий емоційний стан та бажання відволіктися, Станіслав погодився на "Танці з зірками".

Останні два місяці я брав участь у "Танцях із зірками". Моя підготовка до чемпіонату світу тривала лише два тижні – один тиждень вдома та один у тренувальному таборі в Єгипті. Тому результат ЧС не виявився добрим для мене,
– розповів Горуна.

• На чемпіонаті світу з карате-2021 у Дубаї українець зазнав поразки ще у першому раунді.
  • Для Станіслава це були перші змагання після Олімпіади. Напередодні міжнародного старту українські каратисти провели тренувальний збір у Єгипті.

Виступ інших українців на чемпіонаті світу

• Всього збірній України вдалося завоювати 3 медалі в Дубаї.
  • Галина Мельник здобула Україні першу медаль чемпіонату світу з куміте в категорії до 68 кілограмів, українка стала бронзовою призеркою.
  • Ще одну "бронзу" виборола Катерина Крива.
  • Аніта Серьогіна стала авторкою третьої нагороди України на чемпіонаті світу з карате, вона поповнила скарбничку збірної срібною нагородою.