Київське Динамо зіграло внічию з чернігівською Десною в матчі 15 туру чемпіонату України з футболу з рахунком (1:1).

Дивіться також: Голкіпер Руху моторошно зіткнувся з футболістом Шахтаря та отримав червону картку: відео

На початку другого тайму рахунок відкрив гравець чернігівської команди Пилип Будківський. На 87-й хвилині Десна залишилася в меншості: другу жовту картку отримав Денис Безбородько.

Уже в компенсований час арбітр після перегляду відеоповтору поставив пенальті у ворота Десни за гру рукою. Одинадцятиметровий удар реалізував Віктор Циганков.

• Після 15 турів Динамо має 34 очки та лідирує в чемпіонаті, випереджаючи донецький Шахтар на один заліковий пункт.

Шахтар на власному полі переміг Рух у 15 турі УПЛ – 2:0.

Захист Руху провалився на 9-й хвилині, коли з передачі Марлоса відзначився Тете. Упродовж усього матчу підопічні Луїша Каштру продовжували контролювати перебіг подій на полі, небезпечно атакували й у підсумку цілком закономірно перемогли.

Майкон на 60-й хвилині подвоїв перевагу та святкував виграш – 2:0. Примітно, що півзахисник Марлос провів 250-й поєдинок за Шахтар в усіх турнірах.

У першому колі, саме в матчі проти "гірників", новачок Ліги – Рух набрав перші очки в елітному дивізіоні. Цього разу Шахтар не залишив супернику жодних шансів та набрав 33 очки в чемпіонаті.

21 лютого відбулась жіноча гонка переслідування в Брезно-Осрблі. Українська біатлоністка Анна Кривонос здобула срібну нагороду.

Інші українки виступили не так вдало. Ірина Петренко із 16 позиції опустилась у третій десяток – 24 місце. Надія Бєлкіна та Валерія Дмитренко дещо покращили свої позиції – на 5 та 10 сходинок відповідно.