Збірна України з біатлону прикро втратила медаль чемпіонату світу

У словенській Поклюці 10 лютого стартував чемпіонат світу з біатлону-2021. Першою гонкою чемпіонату світу стала змішана естафета, в якій збірна України ледь не здобула медаль.

Дивіться також: Чемпіонат світу з біатлону-2021: онлайн-трансляція

Впевнену перемогу в естафеті здобула Норвегія. Збірна Австрії посіла друге місце. Третє місце виборола Швеція, яка на останніх метрах дистанції випередила Україну.

Результати гонки

1. Норвегія (Легрейд, Бьо, Екхофф, Олсбю)
2. Австрія (Коматц, Едер, Здуц, Хаузер)
3. Швеція (Самуельссон, Понсілуома, Перссон, Еберг)
4. Україна (Прима, Підручний, Джима, Підгрушна)

Ярмоленко травмувався у Кубку Англії

Гра футболіста Вест Хема Андрія Ярмоленка лише почала набирати оберти, як українець знову травмувався. Сталось це у кубковому протистоянні з Манчестер Юнайтед.

Головний наставник Вест Хема Девід Моєс на післяматчевій пресконференції прояснив ситуацію із характером травми Андрія Ярмоленка. Скільки саме часу пропустить футболіст наразі невідомо. Тренер сподівається, що таке пошкодження Андрія не буде надто серйозним.

Для півзахисника ця поява на полі стала 21-ю у сезоні у всіх турнірах. За цей час українець тричі відзначався у воротах суперників та ще 4 рази асистував одноклубниках.