Колишній наставник збірної України Андрій Шевченко 1 серпня 2021 року оголосив про закінчення контракту з Українською асоціацією футболу. Після повернення в Україну Шевченко запевняє, що не хотів покидати команду. В УАФ вирішили офіційно роз'яснила ситуацію із закінченням контракту тренера.

До теми Я не хотів йти, – Шевченко розповів скандальні деталі своєї відставки зі збірної України

Повідомляється, що виконком УАФ у червні 2020 року ухвалив рішення щодо продовження контракту із Шевченком до грудня 2022 року. Цю інформацію у 2020 році повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

"Тобто УАФ уже тоді чітко продемонструвала свій намір продовжити співпрацю до кінця 2022 року", – йдеться у повідомленні асоціації.

Водночас в УАФ заявляють, що Шевченко вирішив "розділити" контракт на дві частини. Асоціація прийняла умови тренера.

Водночас з ініціативи самого Андрія Шевченка та його асистентів тоді було погоджено, що контракт передбачає поділ у частині терміну дії: до 30 липня 2021 року плюс можливість пролонгації до кінця 2022 року,
– заявили в УАФ.

Як відомо, 1 серпня Шевченко оголосив про завершення контракту. Тоді в УАФ тривалий час не коментували інформацію тренера. Наприклад, тодішній голова комітету збірних УАФ Мирон Маркевич не знав, чи Шевченко йде зі збірної.

В УАФ переконують, що не отримала від Шевченка чи його представників жодного повідомлення щодо продовження контракту. Водночас в УАФ кажуть, що надіслали офіційного листа Андрію Шевченку щодо продовження співпраці після закінчення першої частини контракту 30 липня 2021 року.

Після повернення в Україну Шевченко зібрав пресконференцію. Тренер повідомив, що не отримував листів. В УАФ відповіли тренеру, надавши скриншот на підтвердження своїх заяв.

"Такий лист був надісланий поштою на адресу Андрія Шевченка, яку він зазначив у контракті як єдиний офіційний засіб комунікації, а також засобами електронного зв’язку його уповноваженому представникові, який увесь цей час представляв інтереси Андрія Шевченка в стосунках з УАФ.

Однак відповіді на нього УАФ так і не отримала. Тому розпочалися переговори з імовірними кандидатами для формування нового тренерського штабу національної збірної України", – додали в УАФ.

  • Богдан Бондаренко та Марина Килипко стали призерами турнірів у Польщі та Німеччині. Українські легкоатлети посіли бронзові сходинки п'єдесталу.
  • Марина Бех-Романчук стала переможницею турніру у Падуї (Італія).
  • Вікторія Ткачук вдруге у кар'єрі перемогла свою партнерку по команді Анну Рижикову у бігу на 400 метрів із бар'єрами.
  • А Ірина Геращенко стала другою у Польщі зі стрибків у висоту, Юлія Левченко завершила виступ четвертою.

ПФК Львів після відставки Анатолія Безсмертного визначився з головним тренером. Команду очолив білоруський фахівець Олег Дулуб.

Він уклав контракт за системою "1+1". Дулуб вже у Львові і незабаром приступить до своїх обов'язків.

Дулуб повертається в Україну

  • 55-річний тренер має досвід роботи в Україну. У 2016 – 2017 роках Дулуб очолював львівські Карпати, які боролися за виживання.
  • У 2017 році Дулуба призначили в одеський Чорноморець.
  • Окрім України, Дулуб працював у Білорусі та Казахстані. Останнім місце роботи тренера був футбольний клуб Крумкачи з Мінська.

Фінський пілот Валттері Боттас покидає німецьку команду Формули-1 Mercedes. Боттас покине Mercedes після завершення сезону-2021.

Команда Формули-1 Alfa Romeo оголосила про перехід Валттері Боттаса з Mercedes у 2022 році. Контракт Боттаса з новою командою розрахований на декілька років.

В Alfa Romeo Боттас замінить легендарного земляка Кімі Райкконена. Чемпіон світу 2007 року нещодавно оголосив про завершення кар'єри.