Донецький Шахтар в непростому поєдинку поступився титулованій Барселоні з рахунком 1:2. "Гірники" в другому таймі були близькими до камбеку, пише 24 Канал.

Дізнайтесь також Бойова поразка Шахтаря та успіх Феєнорда: всі результати Ліги чемпіонів за 25 жовтня

Ще один плюс до вартості Судакова

За версією порталів Sofascore та WhoScored автор голу у ворота "синьо-гранатових" Георгій Судаков став найкращим гравцем у складі Шахтаря. Хавбек "гірників" відіграв усі 90 хвилин на полі. За цей час він завдав 2 удари по воротах (1 у ствір та 1 повз), віддав 40 точних передач з 50 (80%) та зробив 2 вдалі обведення з 2.

Авторитетний портал WhoScored оцінив гру хавбека "гірників" у 7,3 бала. У складі Барселони найкращим визнаний Фермін Лопес (8,5), який став автором одного з голів у ворота Шахтаря.