Історія з трансфером Михайла Мудрика до одного з клубів АПЛ тримала в напрузі усіх футбольних уболівальників. Майже щогодини інсайдери вкидували інформацію, яка, інколи, суперечила попередній. Тож підсумок саги виявився дещо несподіваним – замість Арсеналу Мудрик опинився в Челсі.

Читайте також Колишній форвард Ліверпуля порівняв Мудрика з п’ятиразовим переможцем Ліги чемпіонів

Шахтар готовий був залишити Мудрика до літа

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін у інтерв'ю британському виданню підняв завісу перемовин. Лондонський Арсенал практично досяг домовленості з "гірниками", проте все "з ніг на голову" перевернула пропозиція Челсі.

"Перед приїздом представників Челсі до Туреччини ми майже домовилися з Арсеналом, що шансів закрити угоду немає. Коли вони запропонували остаточну пропозицію у розмірі 70 мільйонів євро плюс 30 мільйонів євро (у надбудовах), ми сіли та почали внутрішньо обговорювати, як вона буде виконана з точки зору виплат, фіксованої частини та питань бонусів. Ми зрозуміли, що не закриємо цієї угоди (з Арсеналом). Я сказав Еду (спортивний директор Арсенала), що зробив усе, що міг, але це було неможливо", – сказав Палкін.

Ситуацією скористалися представники Челсі, які ніби чекали такого перебігу подій.

"Коли на горизонті з'явився Челсі, вони просто зателефонували і сказали: "Добре, ми знаємо, що ви вели переговори з Арсеналом, ми знаємо, що ви близькі до якихось цифр. Ми хочемо зустрітись". Я сказав: "Добре, давайте зустрінемося". Я сказав Мудрику: "Якщо я не продам тебе взимку, ми обов'язково продамо тебе влітку". Я сказав: "Можливо, влітку ти коштуватимеш ще дорожче". Ми були готові прийняти різні сценарії. Ми не поспішали б", – розповів генеральний директор Шахтаря.

  • Нагадаємо, що донецький Шахтар отримає за трансфер Мудрика 100 мільйонів євро.
  • Трансфер Михайла в Челсі став найдорожчим в історії українського футболу.
  • У Лондоні українець зароблятиме 100 тисяч фунтів стерлінгів на тиждень.
  • Мудрик може дебютувати за нову команду найближчої суботи, 21 січня. В цей день "сині" зіграють проти Ліверпуля.