20 квітня колишній абсолютний чемпіон світу Девін Хейні несподівано зазнав поразки від Раяна Гарсії. Згодом у переможця поєдинку виявили у крові заборонену речовину – остарин.

Читайте також "Більше ніколи не буду заробляти боксом": Гарсія зробив гучну заяву на тлі допінгового скандалу

Білл Хейні: Це жахливо для боксу

Перевірка проби В підтвердила наявність допінгу. Цей факт обурив батька Девіна Хейні. Він закликає відсторонити Гарсію від боксу.

Очевидно, з цим хлопцем нічого не вдієш, окрім як прибрати його зі спорту. Це жахливо для спорту загалом і для боксу. Побачивши мене з моїми дітьми, я не знаю, що їм сказати. Ми, Хейні, віримо в чесність і наполегливу працю, і я почуваюся спустошеним. Гарсія склав позитивний тест і тепер глузує зі спорту – це просто жахливо,
– заявив Білл Хейні.

Головне про допінг-скандал за участю Гарсії

  • Ще під час офіційного зважування Раян Гарсія влаштував скандал. Американець мексиканського походження не вписався у ліміт першої напівсередньої ваги (63,5 кілограма).
  • Ба більше, зірковий боксер прийшов на офіційний захід з пляшкою пива, яку випив прямо на вагах.
  • Після сенсаційної перемоги над Хейні Гарсія провалив допінг-тест. У його пробі А виявили речовину остарин та метаболіт нандролону.
  • Контрольна проба теж показала позитивний результат.
  • Юристи "Короля Раяна" відстоюють невинуватість боксера. Вони наполягають, що Гарсія ніколи не вживав заборонених речовин.
  • Тепер доля Гарсії залежить від Атлетичної комісії штату Нью-Йорк. Йому загрожує дискваліфікація та фінансові штрафи.