Перед чемпіонським поєдинком у Брукліні між Раяном Гарсію та Девіном Хейні відбулася традиційна церемонія зважування. Справжню клоунаду влаштував претендент на пояс колишнього суперника Ломаченка.

Читайте також Шалена мотивація перед боєм з Хейні: Раян Гарсія зробив пропозицію актрисі фільмів для дорослих

Безглуздий вчинок Гарсії

Раян Гарсія не став очікувати Девіна Хейні, а одразу став на ваги. Ба більше, зірковий боксер прийшов на зважування з пляшкою пива. Гарсія випив напій прямо на вагах, спровокувавши відповідну реакцію публіки.

Гарсія випив пиво під час зважування: відео

Все б нічого, але боксер провалив зважування. Гарсія не вклався в ліміт ваги у 63,5 кілограма, показавши 64,95. Натомість вага Хейні відповідала усім вимогам – 63,5.

Реакція на поведінку Гарсії

Таким чином, навіть у разі перемоги Гарсія не зможе претендувати на чемпіонський пояс Девіна Хейні.

На клоунаду Гарсії різко відреагували відомі боксери, назвавши таку поведінку непрофесійною. На думку чемпіона WBC у легкій вазі Шакура Стівенсона, "Короля Раяна" повинні були знімати з поєдинку. Проте організатори вирішили не зривати бій, який принесе великі прибутки.

Нагадаємо, що Гарсія не вперше епатує вболівальників. Під час битви поглядів 25-річний боксер влаштовував розбірки з Хейні. А перед самим поєдинком зробив пропозицію одружитися порноактрисі Саванні Бонд.