Джон Ф'юрі: Родина стоїть на першому місці

Джон Ф'юрі, батько чемпіона WBC, розповів, що може наполягати на тому, щоб скасувати третій бій сина з Уайлдером.

Варте уваги Крок вперед, ніколи в сторону, – офіційний проморолик бою Джошуа – Усик

Ніхто не міг очікувати, що третій бій з Уайлдером буде проходити в такі важкі часи. Сім'я – це сім'я, бізнес – це бізнес, але родина стоїть на першому місці в цій черзі,
– сказав Джон.

За словами батька Ф'юрі, боксер не може спокійно готуватися до боїв.

"Я батько Тайсона, він зараз біля своєї дружини і новонародженої дочки. Якщо ситуація не зміниться і проблеми не зникнуть, то ми скасуємо бій. Я особисто це зроблю", – зазначив Ф'юрі-старший.

Він заявив, що бій з Уайлдером відбудеться, якщо з донькою Тайсона все буде добре. Інакше Ф'юрі не вийде у ринг.

"Зрозумійте мене правильно, ми хочемо битися з Уайлдером. Сподіваюся, дочка Тайсон повернеться додому, все налагодиться і ми відновимо тренувальний табір, але якщо цього не станеться, значить, бою не буде. Це всього лише боксерський поєдинок, нехай чекають. Мене не хвилює, зустрінеться Тайсон з Уайлдером в наступному році або бою взагалі не буде", – резюмував Джон Ф'юрі.

  • Ф'юрі та Уайлдер провели два поєдинки. Вперше вони зустрілися у 2018 році, коли титул утримував Уайлдер. Бій завершився нічиєю, але Деонтей зберіг свій титул.
  • У лютому 2020 року боксери провели реванш. Ф'юрі зумів здобути перемогу технічним нокаутом та завдав Уайлдеру першої поразки.
  • Ф'юрі відмовлявся дати реванш Уайлдеру, однак суд змусив Ф'юрі провести бій з американцем. Поєдинок повинен відбутися 9 жовтня.