Українське дербі у Римі тривало 1 годинку 37 хвилин, а перемогу у двох сетах оформила Леся Цуренко – 6:4, 6:3. Перед поєдинком Еліна Світоліна взяла участь у медійних заходах, де вкотре розповіла, чому повернулась у теніс.

Читайте також Українське дербі в Римі: Леся Цуренко без проблем переграла Еліну Світоліну

Світоліна: Усім можливим способом я хочу зробити так, щоб про Україну не забували

Еліна не приховує те, що своїм поверненням приверне ще більшу увагу до України. Участь у турнірах Світоліна намагатиметься поєднувати із благодійними подіями, де буде спілкуватись із впливовими людьми із інших країн. Адже у рідній країні Світоліної триває війна проти Росії, тому не можна припиняти допомагати українцям.

Усім можливим способом я хочу зробити так, щоб про Україну не забували. Грати турніри, намагатися організовувати заходи у всьому світі, спілкуватися з людьми на цих заходах – це справді важливо. Війна триває, тому ми маємо продовжувати допомагати людям,
– наголосила Світоліна.

Саме цими благодійними заходами на користь України амбасадорка платформи UNITED 24 займалась у період, коли була поза тенісом через вагітність. Нагадаємо, що у жовтні тенісистка вперше стала мамою чарівної донечки Скай. Після чого дуже швидко повернулась на корт.

Відзначимо, що у Франції Світоліна була близька до свого першого фіналу після повернення на корт. Але в 1/2 фіналу Еліна програла американці Слоан Стівенс.

Після повернення до змагань українка заробила вже 26 тисяч доларів призових та перестрибнула із 1088-ї позиції на 540-ву завдяки вдалому виступу на турнірі у Франції. Раніше Еліна розповіла, що не бере близько до серця своє місце поза межами топ-1000, адже це лише її тимчасова позиція.