Белью вважає, що Усику є куди рости в супертяжах і він в цьому дивізіоні буде лише прогресувати. На думку Тоні, Олександру з кожним наступним боєм буде все комфортніше виступати в супертяжах. Єдине, що турбує Тоні, це розміри українця.

Дивіться також У реванші з Джошуа буду ще сильнішим і швидшим, – обіцянка Усика, яка може налякати Ентоні

"Ніхто не повинен програвати бої тільки тому, що хтось – більше. Я не хочу, щоб він комусь поступився через цей фактора. Краще нього боксера у важкій дивізіоні немає, тому програвати він не повинен", – сказав Тоні Белью.

У відповідь кримчанин лише розсміявся і сказав, що у нього ще все попереду.

Що відомо про реванш Усик – Джошуа

  • 34-річний Усик хоче провести другий бій проти Джошуа в Україні. Британський промоутер Едді Хірн заявив, що такий варіант є малоймовірним. Але вже через деякий час запевнив, що кияни таки мають шанс побачити на власні очі бій улюбленого боксера.
  • Перший поєдинок Усик завершив перемогою за одноголосним рішенням суддів.
  • Після протистояння Джон Ф'юрі, батько та тренер Тайсона Ф'юрі, розповів, що угледів в останньому раунді білий рушник у куті британця. Хто з його команди за десять секунд до фінального гонга хтось махав рушником. На його думку, суддя повинен був присуджувати Усику дострокову перемогу, але проігнорував цей епізод. Ф'юрі-старший зазначив, що в українця просто вкрали дострокову звитягу.