Екклстоун: Мені дуже шкода людей в Україні

Бізнесмен різко "перевзувся" та пояснив попередні слова про війну в Україні та свою підтримку президента росії владіміра путіна. Він перепросив в українців.

До теми "Українці були російським народом": екскерівник Формули-1 виправдав Путіна

Можливо, для мене добре позбутись кількох речей. Речей, які турбують мене через сказане раніше і через те, що про це думають люди.Часто люди виходять і кажуть чи роблять речі особливо не думаючи. Можливо, я вчинив так само і можу зрозуміти тих, хто думає, що я вигороджую скоєне ним (мова про Путіна – 24 канал) в Україні, хоча це не так,
– зазначив Екклстоун.

Фахівець наголосив, що він ріс у роки Другої світової війни, тому він знає, що це таке.

"Мені дуже шкода людей в Україні, які страждають ні за що. Вони не зробили нічого поганого, нічого не починали, вони нічого не зробили і просто хочуть жити далі. Вони хочуть, щоб їхні діти ходили до шкіл, хочуть намагатись ходити на роботу і заробляти на життя для своєї сім’ї. Вони не заслуговують страждань", – додав колишній бос Фотмули-1.

В цьому (ймовірно, мова про війну – 24 канал) нема нічого хорошого, я не бачу, щоб хтось щось здобув з цього, і вважаю, що вони повинні зібратись та дійти згоди. Мені шкода, якщо щось зі сказаного мною когось засмутило, тому що я не мав такого наміру,
– додав Екклстоун.

Що відомо про скандал

  • Екклстоун прокоментував російську агресію на території України. Він підтримав путіна та заявив, що готовий навіть померти за нього.
  • Він також згадав і про Президента України Володимира Зеленського. Британець назвав його винним у повномасштабній російсько-українській війні.
  • На цьому все не закінчилося, він вирішив далі продовжувати цю тему та заявив, що "українці колись були росіянами".
  • 7-разовий чемпіон світу у Формулі-1 Льюїс Хемілтон прокоментував слова Екклстоуна та наголосив, що таким людям навіть не варто давати слово.