Екклстоун: Я б все одно прийняв за нього кулю

Тоді, коли весь світ висловлює підтримку українському народу та докладає зусиль, аби зупинити війну, то колишній бос Формули-1 шокував своїм зізнанням. Екклстоун висловив своє захоплення Володимиром Путіним.

Читайте також Батько обраниці Ферстаппена вжив расистське висловлювання щодо Хемілтона

Я б все одно прийняв за нього кулю. Я б хотів, щоб це не було боляче, але я б все одно зробив це. Він першокласна людина, і він робить те, що він вважає правильним. На жаль, він схожий на багатьох бізнесменів, безперечно, як і я. Ми час від часу робимо помилки, і коли ви робите помилку, ви повинні зробити все можливе, щоб виправити її,
– сказав колишній очільник Формули-1 про Путіна.

Екклстоун також згадав і про президента України Володимира Зеленського. Він зазвав главу держави винним у війні, яку розв'язала Росія.

"Інший чоловік в Україні, який колись був коміком, і я думаю, що він хоче продовжувати займатись цією професію.

Якби він добре подумав, він би доклав достатньо зусиль, щоб поговорити з паном Путіним, який є розумною людиною, і він би його послухав і, ймовірно, міг би щось з цим зробити", – додав британець.

Що відомо про підприємця

  • Берні Екклстоун – британський бізнесмен та функціонер автоспорту. До 2017 року він був президентом FOM (Formula One Management) і FOA (Formula 1 Administration).
  • Британець володіє часткою компанії "Альфа Према", що був холдингом групи компаній Формула-1.
  • Його керівництво Формулою-1 відзначалося корупційними скандалами, кримінальними розслідуваннями та судовими справами через зв'язки з політиками з кримінальним підґрунтям на кшталт Володимира Путіна.