Екклстоун: Після війни всі залишаються хорошими друзями

Не встиг цей скандал затихнути, як Екклстоун знову відзначився резонансною заявою. Цього разу він сказав, що всі українці були колись росіянами.

Читайте також Розкритикував Зеленського та готовий померти за Путіна: резонансна заява екскерівника Формули-1

В одному з інтерв'ю його запитали, чи не змінив він свою думку до Путіна, адже російська армія свідомо вбиває мирне населення України. Проте британський підприємець заявив, що це "звичні речі для війни".

Такі речі бувають на війні, і вони не є хорошими. Як ви знаєте, після війни всі залишаються хорошими друзями. Це як боксерський бій – після нього всі люблять один одного,
– сказав Екклстоун.

Потім у нього виникла перепалка з журналістом, який виправив екскерівника Формули-1, заявивши, що українці ніколи не були росіянами.

"Всі вони були російським народом", – наголосив бізнесмен.

"Путін хоче відновити СРСР і придурюється, ніби він ніколи не розпадався, а ці країни не стали демократичними. Але вони стали. Це ніби як почати відновлювати Британську імперію", – сказав йому журналіст.

"Це дуже хороший спосіб – говорити так, як ви це робите. Можливо, це правда. Я впевнений, якщо ви його (Путіна) запитаєте, він, напевно, відповість, що те, що сталось, – помилка", – додав Екклстоун.

Що відомо про скандал за участі екскерівника Формули-1

  • Екклстоун прокоментував російську агресію на території України. Він підтримав очільника Кремля та заявив, що готовий навіть померти за Путіна.
  • Він також згадав і про президента України Володимира Зеленського. Британець назвав його винним у повномасштабній російсько-українській війні.
  • Берні Екклстоун – британський бізнесмен та функціонер автоспорту. До 2017 року він був президентом FOM (Formula One Management) і FOA (Formula 1 Administration).